Rüya tabiri ara

Rüyada Balık Satın Almak

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyasında balık satın aldığını gören kişinin rüyası, kişinin yüklü miktarda maddî kazanç elde edeceğine işarettir. Rüyada balık satın almak, kişinin kısa bir süre içerisinde şöhret sahibi olacağına ve herkes tarafından sevileceğine işarettir.

Rüyayı gören kişi işsizse, kısa bir süre içerisinde iş bulacağına ve şansının açılacağına işarettir.

Rüyada Balıkçı Görmek

Rüyasında balık satan birisini gören kişinin rüyası, kişinin yakın bir zaman içerisinde tanımadığı birisinden istifade edeceğine işarettir. Rüyayı gören kişi kısa bir süre sonra zengin ve güçlü birisinin himayesine girecek demektir.

Rüya aynı zamanda hayır ve bereket kapılarının kişiye açılacağına işarettir. Başka bir yorumda da kişinin çalıştığı yerden terfi alacağına işarettir.

Rüyada Balık Satmak

Rüyasında balık satan birisini gören kişinin rüyası, kişinin elinden bir miktar mal ya da para çıkacağına, ancak çıkan bu mal ya da paranın hayırlı bir iş için harcanacağına işarettir.

Rüyayı gören kişi aynı zamanda rızkını kolaylıkla kazanacak ve isteklerinin birçoğu gerçekleşecektir. Kişi eğer fakir ise fakirlikten kurtulacak ve aile içi huzura kavuşacaktır.

Rüyada Balık Kurutmak

Rüyada çiğ balıkları kuruturken kendisini gören kişinin rüyası, kişinin daha önce biriktirdiği paraları hayırlı yollara sarf edeceğine işarettir.

Rüya aynı zamanda bir tavsiye niteliğindedir. Rüyayı gören kişinin elindeki mal ya da paranın bir kısmını ihtiyaç sahiplerine vermesi gerektiğini ve kalanı ile de mal sahibi olmasını gerektiğini söyler.

Rüyada Balık Yemek

Rüyada balık yemek çok farklı yorumlara sahiptir. Bazı durumlarda bu rüya helal kazanca, bazı durumlarda ise kolay kazanca işaret edebilir. Bazı durumlarda kişinin isteklerinin gerçekleşeceğine, eğer kişi bekar ise yakın bir zamanda evleneceğine işaret edebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2681