Rüya tabiri ara

Rüyada Balık Pulu Görmek Ne Demek?

Mart 19, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Çok güzel birisine, zarifliğe, asalete, estetiğe, endama alamet eder. Ayrıca altın sahibi olmaya, değerli taş yada takıya yorumlanır.

Rüyada balık pulu temizlemek, kısmetinizin ve işinizin açılmasına, önünüzdeki engellerin kalkmasına, kendi çaba ve gücünüzle zorlukların üstesinden tek tek geleceğinize delalet eder.

Rüyada balık pulu yutmak veya yemek, huzurunuzun kaçmasına sebep olacak bir olay yaşayacağınıza yorumlanır. Şansızlığa, talihsizliğe işaret eder.

Rüyada balık görmek genel olarak hayra yorumlanır ve kısmetinizin açılması demektir. Önünüze gelecek olan kısmetler, mallar, mülkler, eşyalar rüyada size balık olarak görünür. Balık şeklinde görülen bu rüya en güzel ve hayırlı rüyaların başında gelir.

İslami rüya kaynaklarına göre rüyada balık görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada gördüğünüz balık mevki ve makam sahibi olan birisi, evlenmemiş bakire bir kızı, bir yerlerden gelecek olan ganimete işaret eder.

Balığı sıcak bir yerde görmüşseniz, zorluk çekeceğiniz manasına, soğuk yerde görmüşseniz, tam tersi  hiç zorluk çekmeden güzel şeylerle karşılaşacağınızı simgeler.

Rüyada Balık Temizlediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında balık temizlediğini gören kişi; İş hayatında ortaya koymuş olduğu performansıyla, çalışma azmiyle, hak ettiği paranın karşılığını fazlasıyla alır.  Almış olduğu bu parayla borçlarından kurtulur.

Böylelikle çok daha rahat ve huzurlu günler geçirir. Daha sonra tekrardan işine azimle ve hevesle çalışmaya devam eder.

Denizde balıklar Görmek Ne Demek?

Balıklar şayet üstünüze doğru yüzüyorsa, önünüze çıkacak olan kısmetlere işaret eder. Balıkların suyun üzerine çıkması, beklide hiç gerçekleşmeyecek yada gerçekleşmesi bir hayli zor olan isteklere, arzulara, yada hiç ummadığınız anda bu arzuların gerçekleşmesine alamettir.

İşlerinizi kolaylıkla halledecek ve her şey düzene girecek demektir. Rüyada balıkların suyun üzerine çıkması gizli bir sırra yada bir mirasa işaret eder. Denizde birbirinden farklı değişik renk ve çeşitte balıklar görmek, bir taraftan büyük sevinçler yaşarken diğer yandan ise bazı olayların canınızı sıkmasına neden olabilir.

Balıkların temiz ve berrak bir suda yüzmesi mutlu günlerin kapınızı çalacağı anlamına gelir. Aynı zamanda berrak su içerisinde tüzen balıkların zenginliği  simgelediğini belirtelim.

Rüyada Balık Pulu Temizlemek 

Rüya sahibinin, çalışma hayatında ve eğitim hayatında kötü olaylar ile karşılaşabileceğine, hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına ve çok iyi kazançlar elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Balık Kılçığı Temizlemek 

Bir anda kötü olaylarla karşılaşmanız an meselesi olabilir. Sürekli çalıştığı halde bir türlü istediği yükselişi elde edemez ve çabaları boşa çıkar.

Güvendiği insanlardan darbe yemesi ve ihanete uğraması ile öfkeli biri haline dönüşür. Rüya sahibi içine düşmüş olduğu bu kötü durumlar kavga ve öfkeyle değil, farklı yöntemlerle çözmelidir. Unutmayalım ki; ‘’ Öfkeyle kalkan zararla oturur’’

Balık sürüsü

Rüyada balık sürüsü görmek en hayırlı rüyaların başında gelip, iş hayatınızda derece elde edeceğinize alamettir. Şayet bir işte çalışıyorsanız yükseleceğiniz manasına gelir.

İş yeri size aitse, işiniz rast gidecek ve genişleyecek, daha iyi yerlere geleceksiniz demektir.  Görmüş oldunuz balık sürüsünde ne kadar çok fazla balık varsa ona göre kısmetiniz fazlalaşacaktır. Görmüş olduğunuz balık sürüsünün bolluğu kısmetinizin bolluğu ile eş değerdir.

Rüyada Büyük Balık Tutmak

Rüyada balık tutuğunu gören rüya sahibi, Başarlı işlere imza atar ve bir yandan aile yaşamında ve sosyal hayatında sevilen birisi olmasından dolayı kendisini çekemeyen ve ona karşı düşmanlık besleyen insanların varlığına, lakin rüya sahibinin bu insanların şerrinden Allah’ın yardımıyla korunacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Balık Pişirmek

Rüyada büyük balık pişirmek, Allah’a olan ibadetlerinizi eksiksiz olarak yerine getirdiğinizden dolayı kendinizi huzurlu ve dingin hissettiğiniz manasına gelir. Kısmetli zamanların geleceğine, şansınızı yaver gideceğine işaret eder. Aynı zamanda sağlıklı ve dengeli beslenmeye alamettir.

Rüyada Küçük Balık Görmek Nedir?

Bazı rüya kitaplarına göre küçük balık üzüntüye işarettir.  Fakat genel olarak rüyada görülen balık paraya ve mala işarettir. Büyük balıklar hiç hayal edemeyeceğiniz kadar mala, ganimete, mirasa ve servete işaret eder. Mal sahibi olacağınıza ve çok para kazanmanıza delalet eder.

Rüyada Tuzlu Balık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tuzlu balık görmek bir çok rüya yorumcusuna göre kedere ve üzüntüye işaret eder. Tuzlu suda balık tutup ardından pişirdiğini görmek, rızkın artmasına, ilim sahibi olmaya, paraya delalet eder.

Balığı kızartmakta aynı şekilde yorumlanır. Balığı kızartıp ardından yemek büyük hayırlara işarettir.  Dünya sıkıntılarından tamamen kurtulmaya alamet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3527