Rüya tabiri ara

Rüyada Balık Kesmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyasında balık kesen kişi, hasta ise rahatsızlıklarından kurtulur,rüya sahibinin kendi iç hesaplamasına yorulur ve kişinin kendisine çeki düzen vereceğine, yanlışlarının ve doğrularının farkına varacağına ve yaptığı hataları düzeltmek için çaba sarf edeceğine delalet eder.

Rüyada Balık Kesmek kişinin her şeye yetişmeye çalışan, her konuya el atmak isteyen kişiliği yüzünden hem aile hayatında hem de iş hayatında büyük zorluklar yaşadığına, kendisine vakit ayıramadığına ve dinlenmek için zaman bulamadığına bu sebeple bazı rahatsızlıklar yaşayacağına, sağlığının gün geçtikçe kötüye gideceğine, kendisine dikkat etmesi halinde bu durumun uzun sürmeyeceğine işaret eder.

Rüyada balık kesmek; maddi sıkıntıya düşmek veya ihanete uğramak anlamına gelir. Rüya sahibi sevdiği bir insanın yalanını yakalayabilir ve bu durum onu hayal kırıklığına uğratabilir. Bazı gerçekler ile yüz yüze gelmeniz, gelecek günlerde sizi çok üzebilir ve olaylar karşısında nasıl hareket edeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Hatta bazı insanlar ile aranıza mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz ya da küslükler olabilir. Her ne kadar sabırlı biri olsanız da, öğrendiğiniz şey karşısında sabretmekte güçlük çekebilirsiniz. Zor günler sizi bekliyor olabilir, ancak sükunetinizi korumayı unutmayın.

Bazı alimlere göre, rüyada balık kestiğini görmek fakirlik ve geçim sıkıntısı çekmek olarak yorumlanır. Borcunuz artabilir ya da yüklü bir borç altına girmek zorunda kalabilirsiniz. İş hayatında da bazı sorunlarınız olabilir. Maddi açıdan dikkatli olmanız gerekiyor. İş arkadaşlarınıza karşı da temkinli olun ve sorunlara karşı daha pratik çözümler üretmeye çalışın.

Rüyada büyük balık kesmek
Çok büyük bir sıkıntı ile karşı karşıya kalabilirsiniz ve başkalarının desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Kötü alışkanlığı olan kimseler bir süre dikkatli olmalılar. Özellikle kumar alışkanlığı olan kişiler başlarına büyük dertler açabilirler. Eğitim hayatı devam eden kimler ise, beklediği başarıyı elde edemeyebilirler ya da okul hayatında bazı zor engeller ile karşılaşabilirler. Bu büyük dertleri atlattığınız takdirde, refaha erişeceksiniz. Ancak bir süre çabalamanız gerekebilir.

Rüyada balık kafasını kesmek
Bir akrabanız ya da dostunuz sizi hüsrana uğratabilir. Arkanızdan bazı işler çevirebilir. Manevi açıdan kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte güçlük yaşayacağınız olaylar vuku bulabilir. Düşmanlarınıza karşı bilhassa temkinli olun. Size karşı hain planları olabilir. Kötülüğünüzü isteyen kişilere prim vermeyin.

Rüyada bıçakla balık kesmek
Hedeflerinize ulaşmak için çok büyük zahmetlere katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Sevdiklerinizle aranıza kara kedi girebilir ve kalp kırabilirsiniz. Bazı anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Şu günlerde insanlar ile iletişim kurmakta güçlük çekebilir ve özel hayatınızdaki sorunları sosyal yaşantınıza da yansıtabilirsiniz. Stresiniz çevrenizdekileri de etkileyebilir. Ancak bu geçici zorlukların ardında sizi güzel günler bekliyor olacak.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3482