Rüya tabiri ara

Rüyada Balık Ayıklamak

Mart 1, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada balık ayıklamak, Rüyalar insanların uyku dönemlerinde bilinçleri kapalı iken gördükleri hayal ürünleridir. Özellikle gün içerisinde yaşanan olayların daha çok rüyalarda görüldüğü kanıtlanmıştır. Ama birde bunun dışında görülen ve ileri ki zamandan bilgiler içeren rüyalar vardır. Bu rüyalardan bir tanesi de rüyada balık ayıklamaktır. Rüyayı gören kişinin iş hayatında, yapılan çalışmaların tanıtılması, çok büyük emekler ortaya koyacağına, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştireceğine işaret eder. Daha sonra yapılan bu işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde kendisine geri ödeneceğine de işaret eder.

Bu rüya, gören kişi için borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına da delalettir. Rüyayı gören kişinin, özellikle çalışma hayatında iş için ortaya koyduğu çok büyük oranda verdiği emeğine de işaret eder. Gece gündüz demeden tüm zamanını işi için emek sarf etmesine ve bunun karşılığında hakkı olan paranın kendisine ödeneceğine de işaret eder. Bu aldığı para sayesinde tüm sıkıntı yaratan borçlarını ödeyerek rahatlamasına neden olur. Ayrıca bu rüya gören kişi için, hem iş hayatında, hemde özel hayatında rahat bir nefes alacağına da işaret eder. Artık çok daha istekli bir şekilde işe çalışmaya devam edeceğine de işaret eder.

Bu sizin iş hayatınızda çok büyük işlere imza atacağınıza, yeni plan ve projeler yaparak ortaya çıkartacağına, bu plan ve projeler karşılığında iyi bir ücret alacağına, yaptığı çalışmaların ses getireceğine, rüya sahibinin kısa bir süre içinde borçlarından kurtulacağına işaret ederken aynı zamanda bu borçların hepsinde de kurtulacağına işaret eder. Ayrıca mutluluğa, bolca şansa, becerili bir insana, sevince, sevdiğine kavuşacağına, kazançlı işlere, düşmanından emin olmaya ve gelecek berekete de işaret eder.

Bu rüyanın olumsuz yanı ise, iyi halinden uzaklaşmaya, düşmanlığını saklayan insana, düşmanından zarar göreceği anlamına gelir.

Rüyada balık ayıklamak, balığın pulunu ayıklamak olarak görülmüş ise gören kişi için, çalışma ve eğitim hayatında bazı kötü olayların başına geleceğine işaret eder. Yaşamında ummadığı ve beklemediği kişiler tarafından çok sıkıntılı ve kötü zaman geçireceğine, birçok darbe alacağına, onların bunları yapmasına rağmen çok güçlü kalacağına ve bunun karşılığında da hayatın onu iyi bir kazanç ile ödülleneceğine de yorumlanır.

Diğer bir yoruma göre de; çok nadir karşılaşılan bir olayda çözümü çok karmaşık gibi gözüken bir durumla yüz yüze gelineceğine,sırlarının ifşa olmasına, değerini kaybetmeye, dara ve zor duruma düşeceğine delalet etmektedir. Yalancı kişiler ile karşılaşacağına, rahatını kaybedeceğine, içeriği karışık bir olayla karşı karşıya kalacağına, korktuğu şeylerin tek tek başına geleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin parasal açıdan kriz yaşayıp sıkıntıya gireceğine de işaret eder.

Rüyada balık kılçığı ayıklamak, Birisi rüyasında kendini balık ayıklarken görüyorsa bu durumda hayatında karşısına istenmeyen olayların çıkacağına işaret eder. Yüksek mevkilere ulaşmak için gösterdiği tüm çabaların boşa gideceğine ve sürekli çalıştığı için rahata eremeyeceğine işaret eder. Güvendiği ve sevdiği insanların içerisinde birisinden veya birkaçından kötülük göreceğine de işaret eder. Ayrıca yaptıklarından ve yapmak istediklerinden gereken verimi alamayacağına delalet eder. İçindeki tüm kin ve nefreti etrafındaki insanlara kızarak değilde daha farklı bir şekilde çözeceğine de işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3733