Rüya tabiri ara

Rüyada Balığın Doğurduğunu Görmek

Nisan 15, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada balığın doğurduğunu görmek, bir yerlerden gelecek olan sürpriz bir paraya işarettir. Bu paranın çokluğu balığın doğurduğu balığın ya da farklı bir şey doğurduysa onun büyüklüğüne bağlıdır. Doğuran balık ne kadar küçük, doğurduğu da kendinden ne kadar büyük ise paranın miktarı buna bağlı olarak artacaktır. Bu para piyango, miras gibi açıkça sürpriz bir yerden gelebileceği gibi işte elde edilen zam veya mevkide yükselme şeklinde de olabilir. Ayrıca eğer doğuran balık doğum yaptıktan sonra ölüyor, yok oluyor veya suya karışıyorsa -ki genelde bu şekilde görüldüğüne rastlanır- bu para kaynağından elde edilecek paranın tek seferliğine alınabileceğine aynı kaynaktan tekrar para gelmesinin zor olduğuna işarettir. Ama eğer ölen balık doğuran değil de doğan balık ise bu kazanılan paranın tehlikeli olduğuna ve harcarken dikkatli harcanması hatta mümkünse harcanmayıp yatırım yapılması gerektiğine işarettir.

Rüyada balığın doğurduğunu görmek, eğer ki köpek balığı ve balina gibi büyük bir hayvansa paranın kaynağının oldukça yüklü olduğu ve daha fazlasının da gelebileceği anlamına gelebilir.

Bilimsel ve psikolojik yorumları ise klasik yorumlardan tamamen farklıdır. Psikologlar akla takılan bir sorun, içinden çıkılmakta zorlanılan bir bilmece veya sürekli olarak çözülemeyen bir problemden kaynaklanabileceği düşünmektedirler. Çünkü insanlar genelde balıkların üreme şekillerini düşündüklerinde akıllarına ilk gelen şey yumurta ile üremek olacaktır. Hatta balinanın doğum yaptığını duyduğunda insanlar ilk başta garipser. Bu nedenle bu durum bilinç altında zorlukla algılanabilen ve düzeltilmesi gereken bir sorun gibidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5043