Rüya tabiri ara

Rüyada Baldız Görmek Ne Demek ( İslami)

Ağustos 16, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada baldız görmek , rüyayı gören kişinin kaos ortamında bulunacağına , sözlerinin havada uçacağına ve kaba tavırları yüzünden birçok kişiyi üzeceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra gereksiz olan sebeplerden dolayı sürekli olarak yaşanan tartışmalardan dolayı huzurun kaçacağına , yanlış anlaşılmalar yüzünden çok hata yapacağınıza , sıradan ve düzenli bir hayatı bozup birçok kişinin kalbini kıracağınıza ve ortalığı karıştıracağınıza delalet eder.

Çok küçük olan sebeplerden dolayı büyük sıkıntı içerisine gireceğinize ve sürekli kavgaların içinde olacağınıza işaret eder.

Rüyada Baldızla Evlenmek 

Rüyada baldızla evlendiğinizi gördüyseniz , önemsiz olan bir şeyden dolayı çok üzüleceğinize , canınızın sıkılacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra kısa süre içerisinde kötü niyetli olan kişilerin acemice oyunları yüzünden çok üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada Baldızla Konuşmak 

Rüyada baldız ile konuştuğunuzu gördüyseniz , bazı konularda çok haksızlığa uğrayacağınıza ve bu yüzden pes ederek aradan çekileceğinize yorulur.

Sürekli olarak hem dramaların hem de entrikaların içerisinde yer alacağınıza ve bundan kurtulmaya çalışırken daha kötüleriyle uğraşacağınıza işaret eder.

Kişi bu durumdan kurtulmak için sevmiş olduğu bazı kişilerle arasındaki bağı kesmek zorunda kalacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6501