Rüya tabiri ara

Rüyada Bal Yemek

Ocak 4, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Bal Yemek; hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüyasında bal yediğini gören bir kişi; eşiyle geçireceği güzel vakitlere işaret eder. Hane içinde mutlu ve huzurlu olacaktır. Aynı zamanda bu rüya haram mala el sürmeyen ve imanlı bir kimseye de işaret eder. Rüyada balı ekmeğe sürerek yediğini görmek ise; kıskanılacak kadar güzel vakitler geçirecek ve saygınlık kazanacaktır. Çevresi tarafından imrenilen ve büyük paralar kazanan bir kişidir.

Rüyada Bal Yalamak
Kişi rüyasında bal yaladığını görürse; bu rüya, hayırlı bir kısmet ile tanışacağına ve o kimseyle yapacağı bir evliliğe delalet eder. Hane içinde mutluluk ve huzur baş gösterecektir. Aynı zamanda rüya sahibi iç huzuru da yakalayacaktır.

Rüyada Bal Görmek
Rüyalarda bal görmek; kişinin yaşamındaki zenginliği ifade eder. Rüya sahibi fakir bir kimseyse iyi bir işten elde edeceği mala ve paraya işaret eder. Zengin bir kişi ise; zenginliğini perçinleyecek ve daha da büyük kazançlar elde edecektir.

Rüyada bir petekten bal yediğini görmek kişinin sevdiklerine kavuşacağına veya onlardan güzel bir haber alacağına yorulur. Rüyada bir petekten bal yemek isterken tüm arıların üzerine üşüştüğünü görmek ise; rüya sahibinin düşmanlarının kendisi için kötü şeyler düşündüğüne işarettir. Bu arıların rüya sahibini rüyada sokması ise, bu düşmanlardan gelecek bir kötülüğe yorulur.

Rüyada Süzme Bal Yemek
Kavanozdan süzme bal yediğini gören kişi için bu rüya kişinin hayatından yakın zamanda meydana gelecek olumlu ve güzel gelişmelere delalettir.

Rüyada Bal İçmek
Rüyada balı bir bardağa koyup, şerbet olarak içtiğini gören kişi için bu rüya büyük miktarda para kazanacağına veya yüklü bir mirasa konacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2270