Rüya tabiri ara

Rüyada Bal Kabağı Görmek Yemek

Ocak 12, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Bal Kabağı Görmek hem hayra hem şerre yorumlanır. Bal kabağı gören kişinin çok yakın olduğu bir kimsenin başına bir kaza bela geleceğine ve bu durumun rüya sahibini olumsuz etkileyeceğine işaret eder. Rüyasında bal kabağını yediğini gören kişi ise, uzun ömürlü olacağına ve sağlıklı yıllar geçireceğini bilmelidir. Bal kabağını yiyen kişi dağlık problemlerini aşacak ve huzurlu bir ömür geçirecektir.

Rüyasında bal kabağını soyduğunu görmek ise, bal kabağını soyan kişinin kendisinin ilerlemesini engelleyen faktörleri ortadan kaldıracağına ve bu engelleri aşarak çok iyi yerlere geleceğine, mertebe atlayacağına ve yeni bir iş kapısının aralanacağını işaret etmektedir.

Rüyada bal kabağını kopardığını görmek ise, kişinin bir yerden kazanç elde edeceğine işaret eder. Eğer bal kabağı büyükse kişinin kazancına ortakların çıkacağına ve gelen paranın çok büyük faydası olmayacağına geldiği gibi gideceğine de işaret etmektedir.

Rüyasında bal kabağı tatlısını görmek ise, kişi evliyse eşinden güler yüz ve tatlı dil göreceğine ve huzur içinde geçineceklerine, eğer bekarsa karşısına çıkan kişinin iyi niyetli olacağına, kişiye mutluluk ve şans getireceğine işaret etmektedir. Rüyasında bal kabağını bozulduğunu ya da bir kısmının kesildiğini görmek ise, kişinin işlerinde ters giden bir şeyle karşılaşacağına ve güvendiği bir kişi tarafından can sıkıcı bir olayla karşılaşacağın işaret eder. Bal kabağının çürüyen kısmını görmek aslında kişinin dostluklarının gözden geçirmesi gerektiğini rivayet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16927