Rüya tabiri ara

Cover Image

Bal

Nisan 3, 2018 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada bal görmek, hayırlı ve helal olan kazançlara vasıl olmaya, ağız tadına, eşler arası hoş muhabbete, ilme ve bilime işaret eder. Bal rüyası, kazançta artışa, şan şöhret içinde varlıkla yüzmeye, güçlü nüfusa sahip olmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, çevreye karşı tutum ve davranışları ile insanların sevgisini kazanmış yaptıkları sohbetler ile bulundukları çevreye renk katmıştır. Rüyada bal görmek, kimi zaman da fitne fesat kimseler yüzünden ağız tadınızın kaçmasına, hoşnut olmadığınız sözlere maruz kalarak yaşadığınız hayattan zevk almamaya tabir edilir.

Rüyada Bal Görmek Ne Demek?  

Rüyada bal görmek, zahmetsiz yollarla elde edilecek kazançlara, hayırlı ve helal olan mirasa, inançta bağlılığa, iman sahibi kimselerle birlikte olmaya yorumlanır. Bal rüyası zenginliğe işaret olduğu gibi manevi yatınızın da genişleyerek Kuran-ı kerimi okumaya işaret eder. Bal görmek, ifadesi eşler arası hoş sohbete, insanların güzel sözlerine tabi olmaya, herkesçe sevilip saygı duyulmaya ifade edilir.

Rüyada bal görmek İslami anlamı, dindar kimseler için dinin güzelliklerine ve derinlerine dalmaya, salih amele, zorluk çekmeden kazanca ulaşmaya yorumlanır. Bal görmek, rüyası eşler arası yapılacak hoş sohbete, insanlar arasında kötü gözle anılmaya, sıkıntıya düşmeye tabir edilir.

Rüyada bal görmek diyanet yorumu, helal olan mala konmaya, zahmetsiz kazanç elde etmeye, salih ameller içinde olmaya yorumlanır. Bal rüyası, aynı zaman da iman şevkine, ilime ve irfana yükselmeye, kısmetlerin artmasına delalet edilir.

Rüyada Kavanozda Bal Görmek  

Rüyada kavanozda bal görmek, servet sahibi olmaya, güçlü nüfusa sahip olup herkesçe önemsemeye yorumlanır. Bu rüya kişinin maddi hayatının yani sıra maneviyatının da son derece zengin olup kişinin ehli beyti kimse olarak bilineceğini tabir edilir.

Rüyada Petekte Bal Görmek   

Rüyada petekte bal görmek, hak edilmiş kazancı elde etmeye, maddi olarak rahatlığa zahmetsiz şekilde hayatı sürdürmeye ifade edilir. Rüyada görülen petekte bal ifadesi bazen de sermaye yoluyla elde edilen kazançlara, itibarınızı artmasına, hayatı güvende tutmaya ifade edilir. Rüyada petekte bal görmek, kimi zaman da kısmete, evlilik kararı almaya, hayatınızda önemli değişikliğe gitmeye yorumlanır.

Rüyada Bal  Yemek  

Rüyada bal  yemek, şifa bulmaya, sağlık sorunlarından kurtulmaya, mutlu olacağınız güzel haberler almaya tabir edilir. Bu rüya zenginliği, iktidar sahibi olmayı, isteklerin gerçekleşmesini, ganimette ulaşmaya yorumlanır.

Rüyada Bal Almak 

Rüyada bal almak, sabırla beklenen bir olayda hayırlı sonuca ulaşarak yüzünüzün gülmesine yorumlanır. Rüyasında bal aldığını gören kimse, yaptığı başarılı işler sonucu yöneticileri tarafından mukafatlandırılarak yüksek mevkilere ulaşma şansına ereceklerdir.

Rüyada Bal Satmak  

Rüyada bal satmak, iyi olmamakla birlikte kişinin cebinden çıkacak olan mala işaret eder. Bal sattığını gören kimse, yanlış kişilerle çıktığı yolda kendisini tehlikeye sürükleyecek adımlar atarak hem kendi geleceğini hem de ailesini tehlikeye sokar.

Rüyada Bal İkram Etmek  

Rüyada bal ikram etmek, bu rüya kişinin eli açık, gönlü bol, paylaşmayı ve yardımlaşmayı seven yapıya sahip olup herkesçe sevileceğine yorumlanır. Bal ikram etmek, rüyası bazen de ikram eden kişinin insanlara karşı hoş görülü olup karşısındaki insanın mevki ve makamını görmeksizin o kimseyi diğer insanlardan ayırt etmeyeceğine ifade edilir.

Rüyada Bal Kovanı Görmek  

Rüyada bal kovanı görmek, kişinin omzundaki yüklerin biraz olsun hafifleyerek iş hayatının stres ve sıkıntılarından arınacağına yorumlanır. Bal kovanı rüyası, sağlık sorunlarını aşmaya, moral bulmaya, canınızı sıkacak olan tatsız durumları hayatınızdan silip çıkarmaya tabir edilir.

Rüyada Bal Toplamak   

Rüyada bal toplamak, zorluk çekerek kazanç elde etmeye, hayırlı mala sahip olmaya, izzet ve ihtişama  ifade edilir. Bu rüya kişinin zengin varlık sahibi kimselerce ilgiye tabi tutulup kişilerden sağlanacak destek sayesinde kısa zamanda başarıya ulaşacağına ifade edilir. Rüyada bal toplamak, sağlanan ganimetlerle kişinin kendi yağında kavrularak kimseye muhtaç olmadan hayatta kalma mücadelesi vereceğine sembol edilir.

Rüyada Bal Yalamak

Rüyada bal yalamak, evli kimseler için zenginliğe işaret olan bu rüya bekar kimseler içinse hayırlı murada ermeye yorumlanır. Bal yalamak, kazançta artışa, rızkın yükselmesine, hayırlı eşe delalet eder. Rüyada bal yalamak, bazende yeni tatlar tatmaya, zevki sefaya dalmaya, dostlarınızla birlikte zevki sefa içinde yaşamaya tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2337