Rüya tabiri ara

Rüyada Bal Arısı Görmek

Ocak 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Bal Arısı Görmek; er kişinin iş hayatında hızlı yükselişine ve makam, mevki sahibi olmasına delalet eder. İşine sadık ve çalışkan bir kimseye işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin çevresinde akıl danışacağı kimselerin olacağına ve doğru planlar kurabilen bir kişi olacağına da yorulur. Arı görmek bazen hastalıklara, bazen de kazançlı işlerle uğraşılmasına delalet eder. Rüyada kendisini arı soktuğunu gören bir kimse, çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerektiğini ifade eder. Haset ve kıskanç insanlarla mücadele etmeye işaret eder.

Rüyada bal arısı görmek güler yüzlü, çalışkan, herkese iyiliği dokunan iyi niyetli bir adama delalettir. Bir rivayete göre bal arısı bereket ve kazançtır. Rüyasında bir çok bal arası bulduğunu veya aldığını gören kişi için bu rüya bir nimet veya edinilecek bir ganimet olarak tabir olunur.

Rüyada Bal Arısı Öldürmek
Rüyasında bal arısı öldürdüğünü gören kişi için bu rüya maddi sıkıntıya girmek, mal kaybetmektir.

Rüyada Bal Arısının Soktuğunu Görmek
Rüyasında bal arısı tarafından sokulduğunu gören kişi için bu rüya zor, çetin bir işe girişmek ve büyük zahmetler sonrasında mal sahibi olmak olarak tabir edilir.

Rüyada görülen bal arısı bir bilim adamına yorulmalıdır. Başka bir rivayete göre ise ticaretle uğraşan ve herkese faydası dokunan kişilerin alametidir. Rüyada arının kendisini soktuğunu gören kişi için bu rüya bin bir zahmet sonrasında edinilecek maldır. Rüyada bal arısı öldürdüğünü gören kişi için bu rüya maddi kayıptır.

Rüyasında arı kovanından bir şey çıkardığını gören kişi için bu rüya rüya sahibinin ev halkına veya çevresindekilere zulüm edeceği şeklinde tabir edilir. Rüyasında bal kovanından bal almaya çalışırken, arılarının çevresine toplandığını ama sokmadığını görmek; kişinin akrabalarının rüya sahibi aleyhine konuşmalar yapacağına ancak rüya sahibinin bu konuşmalardan ve ittifaklardan zarar görmeyeceğine delildir. Diğer yandan eğer bal arıları kişiyi sokmuşsa, bu durum kişinin arkasından akrabaları tarafından konuşmalar yapıldığını ve yapılan dedikodular neticesinde rüya sahibinin zarar göreceğine rivayet olunur. Rüyada kişinin çevresinde toplanan arıların hücumuna uğrayıp, öldüğünü görmek ise kişinin o memleketten çıkıp gideceğine yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3345