Rüya tabiri ara

Rüyada Bakla Yemek

Ocak 8, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Bakla Yemek güzel ve hayırlı bir rüyadır. Kişi rüyasında bakla görürse; bu rüya, uğur getirecek ve şanslı bir kimse olacaktır. Aynı zamanda bol rızka ve nimete de işaret eder. Kişi yaşamı boyunca rahat ve huzurlu bir kimse olacaktır. Sağlık sorunları yaşamadan afiyette olacak ve ailesiyle birlikte mutlu ve mesut geçinecektir. Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya; müjdeli haberler işitileceğine ve iş hayatında hayırlı tekliflerin alınacağına da delalet eder. Rüyada kuru bakla görmek; çekilen zahmetlerin ve çilelerin son bulacağına ve sorunların bir bir ortadan kalkacağına delalet eder. Rüya sahibi bakla yediğini görürse; bu rüya da kişinin şanssızlığına ve kısmetinin kapanmasına işaret eder.

Rüyada görülen bakla düşmanlığa ve başka bir rivayete göre ise hüzne işaret eder. Başka bir tabire göre ise taze veya kuru bakla görmek ya da yemek maddi zorluk yaşanacağına delildir. Yine farklı bir rivayete göre ise rüyada bakla yemek veya görmek aptallığa işaret eder. Baklayı pişmiş veya çiğ olarak yemek yaşanacak bir kederin, bir üzüntünün habercisidir.

Cafer’i Sadık’a Göre;
Rüyada bakla görmek üç şekilde tabir olunur. Buna göre rüyada bakla görmek dünya işlerinden kazanç sağlamak, çalışmaya, hayır ve menfaate yorulur. Başka bir tabire göre ise rüyada görülen bakkal dünya işleriyle fazla meşgul olup, ahret hayatını boşlamaktır.

Ebu Sait El Vaiz’e Göre;
Rüyada taze bakla görmek kedere işarettir. Kuru bakla görmek ise, sevince işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1451