Rüya tabiri ara

Cover Image

Bakla

Ocak 20, 2018 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada bakla görmek, bakla rüyası şans, kısmet, kazanç, uğur olarak ifade edilip kişinin zorluk çekmede eline geçecek olan kazancına işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler hayatlarını zorluk çekmeden esenlikle sağlayarak sağlık ve mutluluk yönünden her daim mutlu olacaklardır. Rüyada bakla görmek, aynı zaman da haneye gelecek olan misafire, hoş sohbetlere katılmaya, yüzünüzün gülerek neşen izin artmasına tabir edilir. Bakla rüyası kişinin hayatından ve yaşadıklarına razı gelerek mevlaya sunduğu tüm nimetler için şükretmesine, kendisini diğer insanlardan üstün görmeyerek hoş görüyü ve saygıyı elden bırakmamasına işaret edilir.

Rüyada Bakla Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bakla görmek, bakla rüyası hayırlı kısmeti, kolay yollarla elde edilen kazançları, ticari itibar edinmeyi, hayırlı ve güzel yollarda hayatı daim kılmayı yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, karşılarına çıkacak olan her türlü fırsatı aleyhine çevirerek ilerde rahat yüzü görecek bir çok imkanlarla karşı karşıya kalır. Rüyada bakla görmek, bazen de hayırlı kısmete, evli kimseler için mutluluk getirecek hayırlı haber almaya, dünya nimetlerine ifade edilir.

Rüyada Kuru Bakla Görmek

Rüyada kuru bakla görmek, bakla rüyası gibi bu da hayırlı şekilde yorumlanıp kişinin çektiği sıkıntılardan kurtularak hayatını güzelleştirecek mutlu olmasına vesile olacak birbirinden güzel tekliflerle karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Kuru bakla rüyası aynı zaman da müjdeli habere, gıybet görmeye, insanların gözünde değerli hale gelmeye ifade edilir.

Rüyada Yeşil Bakla Görmek

Rüyada yeşil bakla görmek, bu rüya güzel geçecek ömre, her türlü dileğe zorluk çekmeden ermeye, nasip ve kısmetin peşinde olup kişinin her türlü kötülüklerden kendisini ve ailesini uzak kılmasına yorumlanır. Rüyada yeşil bakla görmek, bazen de hayırlı evlada sahip olmaya, evladınızın size ve ailesine çok bağlı olup sözlerinizin dışına çıkmamasına tabir edilir.

Rüyada Bakla Ayıklamak

Rüyada bakla ayıklamak, bakla ayıklamak, rüyası kafanıza takıla kuşkulardan kurtulmaya çalışmaya, sizin içi sorun yaratacak sorunları bir bir çözme amacı içine gitmeye, başarıya yorumlanır. Rüyada bakla ayıklamak, bazen de ikili ilişkilerde mutluluğa ermeye,büyük başarı sağlamanıza gerek duyacak atılımların içinde olmaya ifade edilir.

Rüyada Bakla Pişirmek

Rüyada bakla pişirmek, sıcak ve samimi aileye sahip olmaya, güzel duygular beslemeye, hayatınızı her daim iyilikten ve doğruluktan yana kullanmaya yorumlanır. Rüyada bakla pişirmek, aynı zaman da kendinize farklılık yaratacak işlerde yer almaya, olması kolay olan etkinliklere katılmaya, mutlu sürecek birlikteliklere ermeye ifade edilir.

Rüyada Bakla Dikmek

Rüyada bakla dikmek, bakla dikmek, rüyası uzun sağlıklı ömre, niyet edilen işlerde başarıya ulaşmaya, kazanılan başarılarla geleceğinizi güzel kılmaya yorumlanır. Rüyada bakla dikmek, aynı zaman da evlat hasretinizin son bulmasına, dilediğinizi dileklerinizin kabul görülmesine, çıkılan her yolda muvaffakıyete ermeye ifade edilir.

Rüyada Bakla Almak

Rüyada bakla almak, kişinin iş hayatında birbirinden güzel ve etkili teklifler alarak başarıları sayesinde ilerde mutlu hayata sahip olacağına yorumlanır. Rüyada bakla almak, bazen de sosyal etkinliklerin içinde olmaya, başarılı hayata sahip olmaya, sizin için kar sağlayan bir çok işte ticari anlamda ortaklık kurduğunuz kimselerle birlikte olmaya ifade edilir.

Rüyada Bakla Toplamak

Rüyada bakla toplamak, nasibi ve bereketi kazanmaya, mutlak zaferlere ermeye, hayırlı ve helal kazançlar ile ömrü vakıf kılmaya yorumlanır. Rüyada bakla toplamak, bazende ihtiyacı olan kimselere yardım elini uzatmaya, el açıklığına, görülenin dışında hayat yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Bakla Yediğini Görmek

Rüyada bakla yediğini görmek, nasibin ve kısmetin kapanmasına, girilen işlerde başarısız olmaya, rızkı yanlış işlerde kullanarak hem kendinizi hem de ailenizi kötülüğe sürüklemeye yorumlanır. Rüyada bakla yemek, aynı zaman da uzaktan gelecek kötü habere, sizin için değerli olan bir kimseyi kaybetmeye, acınızın kat ve kat artmasına tabir edilir. Bakla yemek, bazen de kapanan kısmet kapılarına, huzursuz olmaya, sağlıksız hayata ermeye ifade edilir.

Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada fasulye görmek, fasulye rüyası uğursuzluk ve kötülük olarak yorumlanıp kişinin başının ağrımasına sebep olacak bir çok kötülüklüklerle baş başa kalarak hayatını anlamsız hale getireceğine yorumlanır. Rüyada fasulye görmek, bazen de uzak mekanlara gitmeye, aileden ve sevdiğiniz kimselerden uzak olmaya, hayatı yalnızlığın içinde yaşamaya tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4189