Rüya tabiri ara

Bakkal

Rüyada bakkal görmek, bu rüya kişi ya da kişiler uyarı anlamı taşıyıp kişinin çevresinde varlığı ile rahatsızlık uyandıran kimselere karşı son derece dikkatli olmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler tutum ve davranışları ile insanlara örnek olan...

Rüyada bakkal görmek, bu rüya kişi ya da kişiler uyarı anlamı taşıyıp kişinin çevresinde varlığı ile rahatsızlık uyandıran kimselere karşı son derece dikkatli olmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler tutum ve davranışları ile insanlara örnek olan, her türlü olumsuz olaylardan hayırlı sonuçlar çıkaran pozitif düşünceye sahip kimselerdir. Rüyada görülen bakkal sembolü aynı zamanda hayatınızı güzel kılacak kimseyle birlikte olmaya, sağlıklı güzel ömre nail olmaya ifade edilir.

Rüyada Bakkal Görmek Ne Demek?  

Rüyada bakkal görmek, bakkal rüyası güzel ve hayırlı olduğu kadar bazende olumsuz kötü duranlara sembol edilir. Rüyasında bakkal dükkanı gören kimseler, ticari anlamda bir çok rakibe sahip olup kazançlarını vakıf kılmak işin uğraş içine girer. Rüyada bakkal görmek, bazende hoş sohbetlere, haneye gelecek misafire, hoş anılar geçirmeye yorumlanır.

Rüyada Bakkala Gitmek  

Rüyada bakkala gitmek, rüya sahibinin uzun zamandan sonra yaşadığı talihsiz olayları atlatarak kendisi için hayırlı ve güzel olanın peşinde giderek nasip ve kısmet kapısını geniş kılacağına yorumlanır. Rüyasında bakkala gittiğini gören kimse, güzel ve hayırlı niyet besleyerek girdiği her işten hayırlı sonuçlarla ayrılır. Bakkala gitmek, rüyası bazende yeni yerler ve dostluklar kazanmaya, kabuğunuzdan sıyrılmaya, güzel hayata tabir edilir.

Rüyada Bakkal Defteri Görmek  

Rüyada bakkal defteri görmek, kişinin yaşadığı maddi sıkıntıları içine atarak hayatını zorlaştıracak durumlar geleceğine yorumlanır. Rüyada görülen bakkal defteri sembolü aynı zaman da sabrın sonunda selamete ermeye, rahata çıkmaya,huzurlu olmaya işaret edilir. Rüyada bakkal defteri görmek, bazen de itibar görmeye, saygınlık getiren makamlarda yer almaya, söz hakkı kazanmaya ifade edilir.

Rüyada Bakkal İşlettiğini Görmek  

Rüyada bakkal işlettiğini görmek, kişinin kazancını etkin kılmak adına farklı nasip kapıları arayarak kazançlarını günden güne yüksek kılacağına yorumlanır. Rüyasında bakkal işlettiğini gören kimse, uğraşlarının sonunda hayırlı olana ererek nasip kapısını her daim güzel eyler. Rüyada bakkal işlettiğini görmek, bazen de ticari ortaklıklar kurmaya, itibar görmeye, iş hayatınızda kendinize yenilik getirmeye ifade edilir.

Rüyada Bakkaldan Yiyecek Almak  

Rüyada bakkaldan yiyecek almak,genel olarak hayırlı ve maddi sonla sonuçlanacak güzel işlere delalet olan bu rüya kişinin hayırlı kazançlara ererek rızkını yüksek kılacağına yorumlanır. Rüyasında bakkaldan yiyecek aldığını gören kimse, büyük uğraşların içinde yer alıp ticari bir çok ortaklığın içinde yer alır.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada bakkal görmek, yolculuğa çıkmaya, aileden uzak olmaya, kişinin nasibinin peşinde koşarak kısa süreli manevi huzursuzluğun içine düşeceğine yorumlanır.

İslami Yorumu, rüyada bakkal görmek, maneviyata, kişinin kötü niyet beslemiş kimselere olan zaafına, zor duruma düşmesine yorumlanır. Rüyada bakkal görmek, aynı zaman da mal kaybına, kazanç kaybetmeye, eldeki değerlerin yok olmasına işaret edilir.