Rüya tabiri ara

Cover Image

Bakan

Mayıs 19, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada bakan görmek, rüya sahibi için başarısızlığa delalet edilen bu rüya iş hayatında yaşadığı kötülüklere yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler başlı başlına çöküntüye uğrayarak kötülüklerin içinde boğulurlar. Rüyada bakan görmek, aynı zaman da sınanmaya, Allah’ı tealanın verdiği nimetlere şükretmeye, yapılan dualara tabir edilir. Bu rüyayı gören kimseler Rabbine her daim şükreden, kazancını helal yollarla elde eden mümin sahibi kimselerdir. İslami rüya alimlerine göre rüyada bakan görmek, hayatınıza yönelik alacağınıza kararlara, dik duruşunuza, azimli çalışmalarına delalet edilir.

Rüyada Bakan Görmek Ne Demek?

Rüyada bakan görmek, bakan görmek rüyası olumlu olduğu kadar rüyanın şekline bağlı olarak bazen de olumsuzluklara, beklenen kötülüklere tabir edilir. Kişinin rüyasında bakan görmesi bulunduğu konumdan yükselerek mevki sahibi olacağına delalet eder. Rüyada eski bakan görmek, süregelen bir davaya, hane içi kırgınlıkların süregelmesine, sıkıntılara tabir edilir. Kişinin rüyasında gördüğü bakan asık suratlı ise kişi için uyarı anlamı taşırken, güler yüzlü bakan görmek ise, eli açık cömert kar kimselerden göreceğiniz yardıma işaret eder.

Rüyada Bakan İle Sohbet Etmek

Rüyada bakan ile sohbet etmek; makama ve mevkiye işaret edilen bu rüya kişinin başarısına delalet eder. Bu rüyayı gören kimseler iş hayatında kariyer basamaklarını tek tek çıkarak kariyer hayatında önemli noktalara gelirler. Rüyada bakan ile sohbet etmek, başka bir değişle hoş muhabbetlerin içine girmeye, eğlenceli ortamlara, yeniliklere  tabir edilir.

Rüyada Bakan İle Konuşmak

Rüyada bakan ile konuşmak; iş hayatında zor duruma düşen rüya sahibinin uzatılan el sayesinde zorlukların üstesinden geleceğine yorumlanır. Bu rüya kişi ya da kişiler için kurtuluşu içerip hayatını sil baştan yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında bakan ile konuşan kimseler, devlet erkanın da söz sahibi kimselerden destek görerek yeni iş kollarına yönelirler.

Rüyada Bakan Olmak

Rüyada bakan olmak; yapılan uğraşların karşılığını görmeye, saygınlık kazanmaya, herkes tarafından örnek gösterilmeye yorumlanır. Rüyasında bakan olan kimse, gerçek hayatında da bulunduğu konum itibariyle saygınlık görerek yüksek mevkilerde yer alır. Rüyada bakan olmak, bazen de korkuları ve endişeleri geride bırakmaya, aklınıza takılan sorunlardan kurtulmaya, gelecek olan güzel hayata tabir edilir.

Rüyada Bakan Olduğunu Görmek

Rüyada bakan olduğunu görmek; kişi için her yönden hayra delalet edilip ileriye dönük kuracağı hayata yorumlanır. Rüyasında bakan olduğunu gören kimse, uğraşlarının karşılığını görerek yüksek mertebelere ulaşır. Rüyada bakan olduğunu görmek, aynı zaman da devlet makamında uzatılan eli boş çevirmeyerek kendisi içi hayır getirecek yeni bir hayatın başlangıcını sürer.

Rüyada Bakan İle Yemek Yemek

Rüyada bakan ile yemek yemek; kırgınlıkların son bulmasına, ailenizle olan sorunlarınızı geride bırakmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler hanesini kötülüklerden ve belalardan uzak tutarak esenlik içinde yaşatırlar. Rüyada bakan ile yemek yediğini gören kimse, dileklerine kavuşarak hayatına yönelik büyük başarılara imza atar. Bu rüya bazen de arzu edilen hayata, çıkılan seyahatlere, alınan haberlere işaret edilir.

Rüyada Eski Bir Bakan Görmek

Rüyada eski bir bakan görmek; gam ve kedere, ümitlerin yok olmasına, başarısız giden hayata yorumlanır. Kişinin rüyasında eski bakan görmesi, iş hayatında umduğu başarıyı elde edemeyerek hüsrana uğrayacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler toplumdaki saygınlığını kaybederek insanların güvenlerini boşa çıkartır.

Rüyada Bakan Görmek Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu; rüyada bakan görmek, emek verilerek elde edilen bir işte başarıya ulaşmaya, mevki ve makam sahibi olmaya, kazanılan rızka delalet edilir. Kişinin rüyasında bakan görmesi, içinde bulunduğu ortamların dışına çıkarak yeni arayışların peşine düşeceğine yorumlanır.

İhya Yorumu; rüyada bakan görmek, iktidar sahibi kimselerden yardım görmeye, rahata ermeye, talihsizliklerin yakanızı bırakmasına yorumlanır. Bu rüya kişi ya da kişiler için yeni başlangıçlara, alınan habere, müjdeli bekleyişe delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4149