Rüya tabiri ara

Rüyada Bahşiş Vermek

Ocak 7, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada bahşiş vermek, maddi durumunuzun düzeleceğine işaret eder. Paranın çoğalacağına ama harcamalara dikkat edilmesi gerektiğine, fakirleşmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler menfaatleri doğrultusunda yaşayarak oluşan her duruma at gözleriyle yaklaşırlar. Rüyada bahşiş vermek aynı zaman da tartışma ve huzursuzluk yaratacak durumların içine sürüklenmeye, hayattan zevk almamaya, mutsuz olmaya ifade edilir. Bahşiş rüyası kimi zaman da hakkınız olmayan bir kazanca göz dikmeye, insanların sırtlarından geçinmeye, hem kendinizi hem de ailenizi zora sokmaya ifade edilir.Rüyasında bahşiş verdiğini gören kimse, daha yüksek makamlara erişebilmek hayatını kolaylaştırmak adına, bilgisi dışında işlere yönelerek nasibini yanlış yollarda arama çalışması içine girer.

Rüyada bahşiş almak, bu rüya kişinin akılcı yaklaşımları ve oluşan durumlara ayak uydurabilmeleri durumunda zor olan bir çok durumu kolay hale getirerek önleyici çözümlere varacağına yorumlanır. Rüyada bahşiş almak, aynı zaman da zamanı iyi kullanmaya, eldeki değerlerin kıymetini bilmeye, kariyer hayatınızda yüksek mevkilere ulaşmaya işaret edilir.

Rüyada bahşiş verdiğini görmek, çalıştığınız yerde makam yükselmesini gösterir. Ticaret hayatında kazancın artmasını işaret eder. Rüyada kağıt para ile bahşiş vermek, bir iş anlaşmasının iptalini belirtir. Rüyada bozuk para ile bahşiş vermek, ele geçecek paraya işaret eder, çevrenizde oluşacak menfaatçi kişilerden uzak durmanız gerektiği vurgulanır.

Rüyada garsona bahşiş vermek, yakınlarınızdan yaşça büyük bir kadının rahatsızlığını belirtir. Bahşiş veren kadın ise, dedikoducu kişiliği temsil eder. Rüyada bir erkeğin bahşiş vermesi, yakın zamanda nifak sokucu bir insan ile tanışmayı ifade eder.Rüyada büyük bir miktarda bahşiş vermek, geçici olarak parasızlık çekmeyi, maddi yönden destek alınacağına işaret eder.

Rüyada çok miktarda bahşiş vermek, zengin kimseler arasında çıkacak tatsız olaylara ve bunu herkes tarafından duyulmasına yorumlanır. Sansasyonel olayların olabileceğini vurgular. Rüyada küçük miktarda bahşiş vermek veya bahşiş almak, olmasından korktuğunuz kötü durumların yaşanmayacağına yorumlanır.

Rüyada Bahşiş Vermek; bir kimse rüyasında bahşiş verdiğini görürse; bu rüya, kaybolan herhangi bir şeyini bulacağına işaret eder. Küçük miktarda bahşiş vermek ise; rüya sahibinin yaşayacağı büyük bir sıkıntıyı sıkıntı etmeden sorunsuz bir şekilde atlatacağına delalet eder. Büyük miktarda verilen bahşiş; saygınlığın artmasına ve iş hayatında ilerleme ve yükselmenin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Bahşiş Almak Bir kimse rüyasında bahşiş olarak para aldığını görürse; maddi anlamda zorluk çekmeden yaşamını sürdüreceğine işaret eder. Kişi hayırlı kazançlar elde edecektir.

Rüyada bahşiş vermek genellikle tembellikle ilişkilendirilir. Eğer bahşiş verilen bir kadın ise, bu rüya bahşişi veren kişinin ciddi olmayan bir hastalık yaşayacağına delalet eder. Rüyada hizmet veren birine, bir garsona bahşiş verdiğini görmek rüya sahibinin gönlünün zengin oluşuyla ilişkilendirilir. Başka bir rivayete göre ise rüyada bahşiş verdiğini görmek, gerçek hayatta malının zekâtını vermemiş olduğuna delalettir. Yine aynı rivayete göre bahşiş almak haram mal yemektir. Bir garsona bahşiş vermek kazancın helal yoldan kazanılmamış olduğuna delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3517