Rüya tabiri ara

Rüyada Bahçeli Ev Görmek

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada bahçeli ev görmek, eğer bahçe yeşil ve güzel ise oldukça hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıştır. Rüyada görülen bahçeli ev, namuslu bir hayat sürmeye, hayırlı ve iyi huylu evlatlara, ahlakı iyi bir kadına, ilim öğrenmeye, isteklerin gerçekleşmesine, muradına elde etmeye delalet etmektedir. Eğer rüyada görülen evin bahçesi yıkık ve ağaçlar soluk renkte ise bu rüya insanın hayatını gözden geçirmesi gerektiğine ve yaptığı hatalara yönelik bir uyarı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada bahçeli ev almak faydalı işler gerçekleştireceğine, manevi yükü bulunan tanımadığı bir kimseden uzaklaşılacağı-na, şansının yüksek olacağına, sağlığını kazanmaya, mutlu olmaya, getirili işler içinde bulunacağına, sosyal yaşamda mutluluğa kavuşmaya işaret etmektedir. Maddi zorluklarda iyi duruma geçmeye, sevineceğine, halis bir dosta, cömert bir yöneticiye yorul maktadır.

Aynı zamanda kaprisli bir yöneticiye, sıkıntılı yaşama, zorluğa düşmeye, korktuğu bir olayın başına gelmesine, ticari kayıplar nedeniyle huzursuzluğa delalettir. Bu rüyaya daha olumlu bir açıdan yaklaşan rüya ilminde önde gelen alimler şöyle yorumlamışlardır: Kişinin gördüğü rüya yenilgiden sonra hak edilen beceriye, zorlukların sonrasında özlediği daha çok kazanca, büyük zorluklarla ulaşacağı nimete, uğraşlarının sonunda beklediği saygınlığa şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada bahçeli evde yaşamak kişinin hayatı bereketle dolu ve hayırlı geçer. Beklentileri gerçekleşir, istekleri kabul edilir, sağlıklı geçecek bir ömre, karşılaşılacak güzel dostluklara, insanlar tarafından sevilip saygı duyulmaya yorulur. Kudret ve güç sahibi olmaya, aşk ilişkisine, helal yoldan para kazanmaya, korktuğu bir işten emin olmaya işarettir.

Rüyasında bahçeli bir eve taşınan kişi içinde bulunduğu zor durumlardan, eğer borcu varsa borcundan, düşmandan ve kötü niyetli insanlardan kurtulur. Bu rüya her anlamda feraha kavuşma ve tüm sıkıntıların yok olması anlamındadır. Bu rüyayı gören kişinin kötü talihinin dönüp bir çok alanda başarılı olmasına işarettir.

Rüyada havuzlu bahçeli ev görmek aynı zamanda iyi talihe, şansının artmasına, karşılaşacağı yeni bir gönül ilişkisine de yorul maktadır. Rüyasında yemyeşil bir bahçe içinde ev görmek kişinin dünya ve ahiretine delalet etmektedir.

Bu rüya o kişinin güzel bir ömre sahip olacağına, muradını elde etmesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, çok yakın zamanda duyacağı müjdeli haberlere, her anlamda üzüntü ve dertlerinin son bulup daha ferah bir hayat geçirmesine yorulur. Bu rüyayı gören kişinin dilek ve istekleri varsa çok yakın zamanda gerçekleşmesine de işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2647