Rüya tabiri ara

Cover Image

Badana Yapmak

Kasım 11, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada badana yapmak, kişinin sevinçli kılacağı mutlu birlikteliklerine, hayatını eğlenceli hale getirerek yaşadığı her güzel olaydan olumlu sonuç çıkaracağına yorumlanır. Rüyasında badana yaptığını gören kimse, geçmişinin ve yaşadığı üzücü olaylarını geride bırakarak hayata alırlar. Rüyada badana yapmak, bazen de iyilik görmeye, kişinin mevki ve makama ermesine, kazanç ve kısmet kaplarını sonuna kadar açık kılmasına sembol edilir. Badana yapmak, rüyası  kişinin hep iyi ve güzel olaylarla karşı karşıya kalarak mutluluğun her daim yakasında olacağına, sık sık eğlenceli seyahatlere çıkarak sevdikleriyle yaşadıkları anların tadını çıkaracaklarına ifade edilir.

Rüyada Badana Yapmak Ne Anlama Gelir?  

Rüyada badana yapmak, badana yapmak rüyası temiz ve güzel işlere, açılan nasip kapılarına, rızkın her geçen gün kat ve kat artmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, eğlenceli hayatları ile çevresine pozitif enerjiler katan, yaşadıkları her anın tadını çıkarmaya çalışan iyi niyetli kimselerdir. Rüyada badana yapmak, bazen de helal kazanılan nasiplere, maneviyata, rızkın her geçen gün artarak başarı yolunda yüksek konumlara erişmeye ifade edilir. Rüyada görülen badana yapmak, rüyası bazen de ilime ve ihsana, izzet ve şerefe ulaşmaya, şana ve şerefe tabir edilir.

Rüyada Evi Badana Yapmak 

Rüyada evi badana yapmak, kişinin hanesiyle olan  birlik ve beraberliğine, eşini ve ailesini her şeyden değerli kılmasına, ona karşı yapılacak kötülüklere karşı sessiz kalamayışına yorumlanır. Rüyada evinde badana yapmak, bazen de haklı yollarla girilen çalışmalarda zafere ulaşmaya, açılan nasip kapılarını sonuna kadar açık kılıp nasibin peşinde koşmaya ifade edilir. Bu rüya bazen de alın terine, art niyetli kimselerden uzak durmaya, vefalı kurulan dostluklara ifade edilir.

Rüyada Badana Yapıldığını Görmek  

Rüyada badana yapıldığını görmek, kişinin ticari hayatında elde ettiği başarılarına, şan ve şöhrete ererek kariyer basamaklarını bir bir çıkacağına, nasip kapılarını sonuna kadar açık kılıp her şeye olmuş gözüyle bakacağına yorumlanır. Rüyada badana yapıldığını görmek, bazen de rütbeye, iş hayatınızda kıdem atlamaya, yüksek konumlara erişmeye ifade edilir.

Rüyada Beyaz Badana Yapmak  

Rüyada beyaz badana yapmak, maddi ve manevi sıkıntıların son bulmasına, ağız tadına, nasip ve kazanca delalet eder. Rüyasında beyaz badana yaptığını gören kimse, her konuda büyük başarılara imza atarak kendisine sunulan hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olur.

Rüyada Badana Yapılmış Oda Görmek  

Rüyada badana yapılmış oda görmek, kişinin huzurunu genişletecek rahat nefes almasına, ailesiyle birlikte geçireceği hoş vaktine, kazancını her şeyden değerli kılarak yatırımlar yapacağına yorumlanır. Rüyada badana yapılmış oda görmek, bazen de eli açık kimselere, geniş ruha sahip olmaya, kazanç kapılarını her şeyden etkin kılmasına ifade edilir.

Rüyada Badana Yapan Birini Görmek  

Rüyada badana yapan birini görmek, kişiye uzatılacak yardım eline, eline geçen fırsatları yüksek kılarak kazançlarını günden güne arttıracağına yorumlanır. Rüyada badana yapan birini görmek, bazende şan ve şöhretle birlikte insanların gözdesi haline gelmeye, kazancı günden güne arttıracak büyük başarılara imza atarak nasibini etkin kılacağına yorumlanır.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada badana yapmak, hayırlı mutlu birlikteliğe, ailenizle birlikte geçireceğiniz güzel vakitlere, açılan nasip ve kısmet kapılarına yorumlanır.

İhya Yorumu, rüyada badana yapmak, maneviyata, ilim ve ihsana, ibadetlerin en güzel şekilde ifşa olmasına, rızkı helal şekilde ifşa olunmasına yorumlanır. Badana yapmak, rüyası bazen de mertebelere ermeye, yüksek kazanılan kazançlara, nasibe işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6083