Rüya tabiri ara

Rüyada Bacakta Kıl Çıkması

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Bacakta Kıl Çıkması rüya sahibini kötü ve karamsar günlerin beklediğini işaret eder. Rüyayı gören bekar bir bayan ise hayırlı bir evlilik yapmayacağına ve eşine maddi zorluklar yaşayacağına rivayet eder. Hayatında sahtekar uğursuz bir çok insan gireceğine delalet eder. Rüyasında kıllı bacak gören bekar bir erkek ise zina işleyeceğine ve uygun olmayan bir çok hata yapacağına rivayet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyasında bacakta kıl görmesi evlilik hayatını üçüncü kişiler tarafında bozulacağına ve çevreden kötü tepkiler alacağına rivayet eder. Yaşlı bir kadının rüyasında bacakta kıl görürse sağlık sıkıntılarını geride bırakacağına kısa ama sağlıklı günlerin beklediğini rivayet eder.

Rüyada Kalın Kıllı Bacak Görmek, rüyasında kendi bacağında kalın kıl olduğunu gören kişini huzurlu ve mutlu yuvasının yıkılacağına, ailesinin ve kendisinin büyük belalara bulaşacağına rivayet eder. Yakın bir arkadaşının bacağında kalın kıllar gördüğünde arkadaşını kötü günler beklediğini ve hayırsız uğursuz biri ile tanışıp yuva kurma planları yapacağına tabir edilir. İş yerinde çalıştığın arkadaşının bacağında kalın kıllar görmesi o arkadaşın tarafında maddi zarara uğrayacağına dolandırıcılığına delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada kalın kıllı bacak gören kişi kötü düşüncelere ve fikirlere kapılacağına delalet eder.

Rüyasında Bacağında Kıl Aldığını Görmek, rüya sahibinin yaşadığı bütün sorunlar dan sıkıntılardan kurtulacağına rivayet eder. Rüya sahibinin uzun bir süre sabır etmesi gerekiyor. Rüya sahibinin bazı maddi artırımlar yapacağına ve bazı küçük yatırmalar yaparak mevki sahibi olacağına rivayet eder

Rüyasında Bacakta Kıl Uzatmak, rüya sahinin zamanla mal ve mülk sahibi olacağına, eline hatıra gelir bir miktar para geçeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı ve zengin bir eşe sahip olacağına rivayet eder. Rüyayı gören kişiyi sağlıklı ve mutlu günler bekleyeceğine rivayet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1150