Rüya tabiri ara

Rüyada Bacak Görmek

Rüyada bacak görmek, rüya sahibinin kadın bacağı görmesi halinde bir hastalığa işaret etmektedir. Siz ya da çevrenizde olan birinin kısa bir sürede rahatsızlanarak zor zamanlar geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer ki rüya sahibi tarafından bir...

Rüyada bacak görmek, rüya sahibinin kadın bacağı görmesi halinde bir hastalığa işaret etmektedir. Siz ya da çevrenizde olan birinin kısa bir sürede rahatsızlanarak zor zamanlar geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer ki rüya sahibi tarafından bir sıkıntı yaşandığında bu sıkıntının olma sebebinin en büyük nedeni hiç kendisine kalmayıp, hiç kendisi ile zaman geçirmediği için ruhsal bir çökkünlük geçirebilir. Çünkü sürekli olarak çalıştığından ve gerek ailesi ile gerek çevresindeki dostları ile artık hiç zaman geçirmeden sadece varsa yoksa iş olarak düşündüğünden çok kısa bir süre içinde bir rahatsızlık geçirecektir.

Rüyada bacak kesmek rüya sahibi tarafından görülen bu bacak erkek bacağıysa kısa bir süre önce bilerek günah işlediği bir insanın kalbini kırdığına işaret etmektedir. Bu kırmış olduğunuz kalp sizin bir yakınınız olduğundan gidip gönlünü almanız gerekmektedir. Çünkü kırdığınız kalbin farkında olduğunuzu bile bile sizler asla bu kişi ile görüşmezseniz o zaman ilerde vicdanınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Vicdanınızla baş başa kalmamak için bu işlemiş olduğunuz günahı telefi etmeye çalışmanız gerekmektedir. Artık o insana ufak bir hediye mi alırsınız, gidip karşısına özür mü dilersiniz bilemeyiz ama mutlaka sizler de bu farkında olduğunuz günahı, kırdığınız insanla aranızı düzeltin

Rüyada bacak kanaması küçük çocuk bacağı görmek iyi bir haber demektir. İşsiz bir insanın bu rüyayı görmesi halinde çok kısa sürede çok iyi bir işi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Uzun zaman iş arayıp da bir türlü bulamayan rüya sahibi için artık zor zamanlar geçtiği ve iyi bir işi sayesinde hayatını düzelteceği şeklinde yorumlanır. Eğer ki hasta bir insan bu rüyayı gördüğünde kısa zamanda iyileşip eski sağlığına da kavuşacağı şeklinde yorumlanır. küçük çocuk bacağı görmek kimi alimlere göre de eline çok büyük bir para geçeceği, hiç beklemediği bu parayı çok iyi değerlendireceği şeklinde yorumlanır. Özellikle de hayır işlerine çok önem verip büyük sevaplar kazanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada bacak şişmesi, görülen bacak kıllı ise o zaman yapacağınız bir işi elinize yüzünüze bulaştıracağınıza şeklinde yorumlanmaktadır. Aslında bu işi uzun zamandır kovalamış tınız, ama işinizin tam olacağı sırada yapacağınız ufacık bir hata yüzünden sizler zor günlerden geçip zor anları yaşamış olacaksınız. Eğer ki uzun zamandır bir işi kovaladı iseniz ve ya gerçekleşmek üzereyse ya da gerçekleştiyse o zaman çok dikkatli davranmanız gerekmektedir. Eğer ki o işi iyi değerlendirirse çok iyi maddi kazançlar elde edip çevresindeki insanlara kendisini ispatlamış olacaktır.