Rüyada bacağından silahla vurulmak

Rüyada bacağından silahla vurulmak başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, huzurlu günler geçirileceğine, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, çok büyük maddi ve manevi sorunlar ile karşılaşacağına, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada bacağından silahla vurulmak üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hafif bırakıyorum kaçıyor tekrar yakalıyorum. sonunda hafif bırakıyorum açık kahverengimsi yilan bir anda serçe oluyor aynı serçe renginde. zarar verebilecegini düşünerek bu kez öldürmek için kovalıyorum. bir dala konuyor tam vuruyorum başka dala ucuyor, sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, anne baba kavgası ile uğraşılacağına, fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada bacağından silahla vurulmak keyif ve neşe içinde yaşayacağına, bütün bu yaşananların da cesaretinin kırılmasına, rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine, uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve zorlukların aşılacağına, iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, kendisine büyük katkısı olacağını düşündüğü bir konuda eğitim alacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, onların güvenini sarsacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada bacağından silahla vurulmak arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine, sıkılacağı bir haber almaya, hayal ettiklerini yaşama şansı vereceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine, mal ve mülk kaybı yaşanacağına, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır