Rüya tabiri ara

Cover Image

Babaya Sarılmak

Ağustos 30, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada babaya sarılmak, kişinin anne babasına olan bağlılığına, sevgide ve saygıda kusur etmeyişine, olmasını çok istediği bir işte murada nail olmasına yorumlanır. Rüyasında babasına sarıldığını gören kimse, hayırlı işe öncülük yaparak bu uğruda bir çok kimseye öncülük yapar. Bu rüya aynı zaman da kadir kıymet bilmeye, büyüklerine karşı son derece saygılı kimselere, onların hayır duaları ile rızkın ve bereketin bol hal almasına ifade edilir. Rüyasında hayatta olan babasına sarıldığını gören kimse, babasının desteği sayesinde ve ondan aldığı güç sayesinde her türlü zorlukların üstesinden kolaylıkla sıyrılarak kendisine olan öz güvenini tazeler.

Rüyada Babaya Sarılmak Ne Demek?

Rüyada babaya sarılmak, babaya sarılmak rüyası son derece hayırlı rüyalardan olup kişinin büyüklerine karşı gösterdiği saygınlığına, onları her türlü kötülüklerden uzak eylemesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, alacakları müjdeli haber sayesinde hayatını mutlu kılarak rızkının açılmasına vesile olurlar. Rüyada baya sarılmak, aynı zaman da özlem gidermeye, ayrılıkların son bulmasına, gelecek olan misafire, aile üyeleriniz ile yapacağınız aktivitelere ifade edilir. Babaya sarılmak rüyası, şefkatli, iyilik sever, hoş gönüllü, yüce gönüllü evlada sahip olmaya, duaların kabulüne delalet edilir.

Rüyada Ölmüş Babaya Sarılmak

Rüyada ölmüş babaya sarılmak, kişinin rüyasında ölmüş babasına sarıldığını görmesi, yapacağı hayırlar ve alacağı dualar ile babasının huzur içinde yatmasına vesile olup onun gönlünü hoş kılacağına, gireceği hayırlı olan her işte babasını öncü kılarak bir çok kimseye ekmek kapısı açacağına yorumlanır. Rüyasında ölmüş babasına sarıldığını gören kimse, üzücü bir olayı tekrar yaşayarak istemeyerek te olsa ailesinin üzülmesine sebep verir.

Rüyada Hasta Babaya Sarılmak

Rüyada hasta babaya sarılmak, bu rüya gören kişiler için son derece kötülüğe işaret olup hasta olan babasını yakın zaman da kaybetmenin acısını yaşayacağına yorumlanır. Kişiyi derinden etkileyecek olan bu rüya gören kişinin maddi hayatının yanı sıra manevi olarak ta çöküntü yaşayacağına, hayatının zora girmesine sebep verecek olayların içine gireceğine yorumlanır.

Rüyada Babaya Sarılıp Ağlamak

Rüyada babaya sarılıp ağlamak, kişinin özlem çektiği durumlarının son bulup sevdiği kimseyle bir olacağına, hayallerine kavuşarak bu anlamda mevlaya şükredeceğine yorumlanır. Rüyasında babasına sarılarak ağladığını gören kimse, ticari anlamda verdiği savaşta galip duruma düşerek sevdiklerine karşı verdiği sözü yerine getirmiş olur. Bu rüya aynı zaman da alınacak hayırlı kararlara, aile üyelerinizle birlikte vakit geçirmeye, özlemleri gidermeye ifade edilir.

Rüyada Babaya Sarılıp Öpmek

Rüyada babaya sarılıp öpmek, mutluluk getirecek günlere nail olmaya, maddi ve manevi sıkıntılardan kurtularak huzuru bulmaya, aile üyelerinizle geçireceğiniz hoş vakitlere yorumlanır.  Rüyasında babasına sarılıp öptüğünü gören kimse, kişiye karşı duygularını açığa vurarak ona sevgisini hissettireceğine yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da İslamın güzelliklerine nail olmaya, büyüklerin gönlünü hoş kılmaya, onların hayır duaları ile bir yerlere gelmeye ifade edilir.

Rüyada Babaya Sarılmak Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada babaya sarılmak, özlemlerin son bulmasına, alınacak hayırlı haberlere, rızkın ve kazancın açık olmasına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da büyüklerinize karşı hürmete laik olup onların sevgilerini kazanmaya işaret eder.

İhya Yorumu, rüyada babaya sarılmak,  kişinin yıllardır içinde yer aldığı özlemlerinin son bulmasına vesile olacak hayırlı haberler alacağına yorumlanır. Rüyasında babasına sarıldığını gören kimse, hoş görülü, saygın, ailesine karşı son derece bağlı kimsedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16773