Rüya tabiri ara

Rüyada Babanın Para Vermesi

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada babanın para vermesi gören bir kişi, bir takım borç ve sıkıntılara girdiğine ancak kısa bir süre sonra borçlarını ödeyeceği hayırlı bir kapının açılacağına işaret eder. Rüyada babanın para verdiğini görmek hayra işaret eder. Ancak parayı ne şekilde ve nasıl bir ortamda verdiği de diğerin yorumunu değiştirebilir. Rüyasında babasının bozuk para verdiği gören bir kişi, maddi sıkıntıya gireceğine ve bir takım sağlık sorunları yaşayacağına işaret eder.

Rüyada babanın para vermesi ama almamak rüyasında çok zor bir durum olduğunu ve babasının kendisine para verdiğini gören bir kişi, borçlar ile boğuşurken hiç ummadığı bir anda yüklü bir para eline geçeceğine işaret eder. Rüyasında babasının kendisine borç para verdiğini gören bir kişi, kısa bir süreliğine maddi bir sıkıntıya girer ancak kısa süre içinde kendini çabuk toparlar.

Rüyada ölmüş babanın para vermesi gerçek hayatta ölmüş olan babası rüyasında kendisine para verdiğini gören bir kişi, kendisine yakın bir zaman içinde baba tarafından bir miras kalacağına işaret eder. Rüyasında babasının kendisine sahte para verdiğini gören bir kişi, yeni bir işin peşine düşerken dolandırıcıların eline düşeceğine ve bu yüzden maddi ve manevi bir takım sıkıntılara gireceğine işaret eder.Rüyasında babasının yabancı bir para verdiğini gören bir kişi, para biriktireceğine ve zaman içinde bu birikiminin giderek değer kazanacağına işaret eder.

Rüyada babanın para dağıttığını görmek rüyasında evlendiğini ve babasının kendine para verdiğini gören bir kişi, ailesinin onayladığı ve istediği çok hayırlı bir evlilik yapar. Rüyasında babasının para verdiğini ve bu parayı kendisinin dağıttığını gören bir kişi, kendisine miras kalacağına yada şans oyunlarından kazanacağına ancak kısa sürede parayı tüketeceğine işaret eder. Rüyasında babasının para verdiğini gören bir kişi, çok kısmetli olur. Arzu ettiği şeylere kısa süre içinde ulaşır. kayın babanın para vermesi Eline attığı işi başarı ile bitirir. Karşısına iş hayatında çeşitli fırsatlar çıkar.

Rüyada babadan para almak deneyimi olmadığı bir işe girişir. Rüyasında babasının para verdiğini ve bu parayı sakladığını gören bir kişi, manevi değerlerine çok önem veren ve aile yaşamına çok dikkat ettiğini gösteren bir kişiye işaret eder. Rüyasında babasının para verdiğini ve bu para ile iş kurduğunu gören bir kişi, babasının nasihatlerine önem verdiğine ve babasının sözünden çıkmayan bir kişi olduğuna işaret eder.

Rüyada babanın kızına para vermesi parasal anlamda kısıtlı imkanlar içerisinde olanları merkeze alan bir bakışla yorumlarsak, ekonomik yönde ciddi imkanları olan birisiyle kazançlı bir işe girmeye ve ölmüş babanın kızına para vermesi günlük giderlerin dahi karşılanmasına engel olan parasal yöndeki sıkışıklık halinin sonlanmasına işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir.

Rüyada babanın oğluna para vermesi lüks bir otomobil satın almaya ilişkin gösterilen gayretin, ekonomik anlamda oldukça zengin olan birinden alınan destekle ilerleyerek ele geçen ekonomik şartların akabinde gelen ferahlama ile birlikte hayırlı sonuçlarının alınacağına tabir edilmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada babanın evladına para vermesi geçmişten gelen borçlar sebebiyle ortaya çıkan maddi manadaki yetersizliğin sona erip, maddi yönden kuvvetli bir akrabanın yardımıyla artık eskide kalan parasız günlerin ardından, parasal manada çok büyük bir rahatlamanın söz konusu olacağına tabir edilir.

Rüyada babanın bozuk para vermesi bir çok olumsuz durumun yaşanmasına neden olan maddi yöndeki darlık halinin iyileşip, güzel bir kazanç kapısının açılmasıyla beraber zor ve sıkıntılı günlerin geride kalarak, maddi manada büyük bir zenginlik kazanılacağına işaret eden bir rüyadır.

Rüyada babanın altın para vermesi sırların açık edilmesi yüzünden akraba arasında uzun süredir devam eden şiddetli tartışmaların, büyüklerin de araya girmesiyle beraber yerini uzlaşmaya bırakacağına ve böylelikle akraba arasındaki istenen mutluluğun tekrar kazanılacağına yorumlanır.

Rüyada babanın eski para vermesi günlük giderlerin dahi karşılanmasına engel olan ekonomik yöndeki sorunlu işlerin artık sona erip, çok kazançlı bir işe girmek suretiyle artık eskide kalan parasız günlerin ardından, maddi olarak büyük bir ferahlama yaşanacağına işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada babanın kağıt para vermesi ticaret hayatına atılmakla alakalı bazı dilek ve isteklerin, mali açıdan imkanları fazla olan biriyle iş kurup başarı sağlayarak sahip olunan şartların nihayetinde hayırlı neticelerinin alınacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş babanın para vermesi hayali kurulan konforlu hayata kavuşmakla ilgili planlanan şeylerin, parasal açıdan imkanları fazla olan aile büyüğünden alınan para yardımıyla rahatlayarak edinilen ekonomik şartların getirisi sebebiyle pozitif sonuçlarının alınmasına tabirlenmesi gereken bir rüyadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5341