Rüya tabiri ara

Rüyada Babanın Namaz Kıldığını Görmek

Mart 27, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada babanın namaz kıldığını görmek, rüya sahibinin hayırlı bereketli bir ömür geçireceğine, ailesine de huzurlu sağlıklı bir ömür yaşatacağına ve ailesinin her zaman arkasında olacağına rivayet eder. Rüya sahibinin babasının dünya ve ahiret hayatında hayalini kurduğu bir çok güzelliğe kavuşacağına rivayet eder. Rüya sahibinin yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulabilmesi için bol bol dua ve namaz kılması gerektiğini işaret eder. Rüyada babanın namaz kıldığını görmek, rüyayı gören kişinin daime babasının izinde yolunda gitmesi gerektiğini ve doğru yolu gösterdiğini işaret eder. bazı rüya yorumcularına göre babasının namaz kıldığını gören biri, babasının en kısa zamanda namaza başlayacağına daha çok maneviyata yöneleceğine delalet eder.

Rüyayı gören kişinin dünya ve ahiret mutluluğuna kavuşmak için kıbleye yönelip Allah için namaz kılmaya dua etmeye rivayet eder. Rüyayıda birinin namaz kıldığını gören kişi, hiç beklenmedik bir yerden yardım alacağına ve bu yardım sayesinde çalışarak emek vererek istediği mevkiye kavuşacağına, yardımını aldığı kişiye de kendini bir ömür boyu borçlu hissedecek ve sürekli yarım edecek deyim yerindeyse elini üstünde çekmeyecek.

Rüyasında birinin namaz kıldığını gören rüya sahibi hiç beklenmedik biri ile tanışıp ona doğru yolu gösterip hayatını değiştireceğine işaret eder. Eğer bekar biri rüyasında bir karşı cins de birinin namaz kılığını görüyorsa rüya sahibinin huyu suyu güzel tatlı dili güler yüzlü maneviyatı önem veren Allah yolunda ayrılmayan biri ile yuva kuracağına işaret eder. Gebe bir bayan birinin namaz kıldığını görüyorsa vatana millete hayırlı bir evlat dünyaya getireceğine delalet eder. Sınava hazırlanan veya hayırlı bir iş isteyen biri rüyasında tanımadığı birini namaz kıldığını görüyorsa, rüya sahibinin dualarının kabul olması için kendisinin bir an önce namaza başlayıp canı gönülde dua etmesi gerektiğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4789