Rüya tabiri ara

Rüyada Babanın Kızması

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada babanın kızması, rüya sahibi kişinin doğru yolda olmadığına işaret eder. kimilerine göre ise rüyada babanın kızması büyüklerinizi ihmal ettiğiniz onları ziyarete gitmediğiniz için kalplerini kırdığınız anlamına gelmektedir. Eğer gerçek yaşamda babanı ile aranızda herhangi bir problem bulunmakta ise bu durum sizin haksız babanızın ise haklı olduğuna yorum edilmektedir. Bu neden ile böyle bir rüya gören kişinin kendine çeki düzen vererek doğru yolda ilerlemesi gerektiğine işaret edilir. Kişi işlediği günahlara söylediği yalanlara ve yaptığı hatalara tövbe ederek hak yoluna dönmelidir. Bazen de bu rüya gerçek hayatta yapılan bir yanlışın insanlar tarafından ayıplanması ve bu nedenden dolayı bu kişilerin rüya sahibinin arkasından konuşarak onu dışlaması anlamına da gelebilir.

Rüyada baba görmek kişinin muradına ereceğine delalet eder. Bazen de umulmayan bir yerden kazanç elde ederek maddi anlamda rahatlığa ereceğine delalet eder. Rüyada baba görmek iyi olarak yorumlanır. Fakat rüyada baba ile yaşanılan her hangi bir olumsuzluk bu rüya sahibine kötü sonuçlar doğurabilir. Rüyada ölmüş babanın kızması inanç sahibi olan bir insandan rüya sahibine gelecek bir güzelliğe, yenilikçi haberlere, sevdiği kişiden ulaştırılacak bir mala işaret eder. Diğer yandan ise ölmüş babanın kızması hayırsız olan bir arkadaşın hayatından çıkarılacağı, ahlaksız olan bir insandan uzaklaşmaya, şefkatsiz bir insandan uzak durulması gerektiğine, gayretli kişilerden iyilik görmeye işaret etmektedir.
Zeki bireylerle iş görmeye, iyi insanlarla yapılan yeni işlere delalet etmektedir.

Bazı tabircilere göre ise rüyada babanın kızması, rüya sahibinin önünde açılacak olan hayırlı bir kapı olduğuna işaret eder. bazı tabirciler ise rüya sahibinin karşılaşacağı rekabet ortamında tasarlamış olduğu planlarını sunmaya korkacağına ve bu konuda zorluklar yaşayacağına anlam vermektedirler. rüya sahibinin beklediği gelişmelerin olumsuz olarak sonuçlanması da bir işarettir. Rüyada babanın kızması babanın  rüya sahine kızgın ve dargın olduğuna. Acı bir haber ile karşılaşılabileceğine delalet eder. Bazen bu yorumun tersi de olabilir. Rüya sahibinin babası tarafından çok sevildiği ne yaparsa yapsın babası tarafından sevgisinin ve şefkatinin devam ettiği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Olumsuz olarak bir sağlık problemi de görülebilir. Bazı tabircilere göre kötü bir hastalığa yakalanan rüya sahibinin öleceği şeklinde yorumlarlar. Rüya sahibinin kendine dikkat etmesi gerektiği eğer daha fazla dikkat etmez ise olumsuz bir durumla karşılaşacağına işaret eder. Rüyada babanın kızmasının her tabirciye göre olumlu yada olumsuz sonucu bulunmaktadır. Hiç bir rüyayı olumsuz sonuçlandırmamak ve hayra işaret edeceğine inanılmalıdır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16639