Rüya tabiri ara

Rüyada Babanın Kızını Dövmesi Ağlatması

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada babanın kızını dövmesi Yapılacak fedakarlıklara, evlat için harcanacak emeklere ve emeklerin karşılığının alınacağını müjdeleyen bu rüya aynı zamanda kişinin evladı için yapacağı büyük yatırımlara işaret eder. Rüyada babanın kızını ağlatması rüya sahibinin kızına her konuda destek olarak arka çıkacağına, kızının yapacağı her şeyde ve karşısına çıkacak her olumsuz durumda onun yanında olarak yalnız bırakmayacağına, iyilik ve hayra ve çocuğu için faydalı olacak, babam beni dövdü geleceğine katkı sağlayacak ve onun mutlu olmasını sağlayacak davranışlarda bulunmaya, kızının yapacağı işlerinin rüya sahibinin desteği sayesinde kolaylaşacağına, babadan dayaktan yemek ve ağlamak evladı için olumlu olacak bir şey yaparak evladının yüzünü güldürecek güldürmeye yorumlanır.

Evli olmayan birinin rüyada kızının olduğunu ve onu öldüğünü görmesi, rüya sahibinin yardıma ihtiyacı olan ve destek bekleyen birine bir yardımı dokunacağına ve bu sayede hayır duası alacağı anlamına gelir.

Rüyada babadan dayaktan yemek rüya sahibinin kendi kızının başarısına katkıda bulunacağına ve kızının iyi yerlere geleceğine olan inancını hiçbir zaman kaybetmeyerek her anlamda onun yanında olacağına, kızına sahip çıkarak destekleyeceğine yorumlanır.

Rüyada babanın üvey kızını dövmesi, rüya sahibinin yapacağı bir hata ya da yanlış nedeniyle birçok kişi tarafından olumsuz eleştiriye maruz kalacağına, nefret ve düşmanlık ile tabir edilir.

Rüyada babanın kızını tokatlayarak dövmesi, yapılacak her işten iyilik, güzellik ve fayda sağlamaya, maddi ve manevi destek görmeye, rüyada babanın kızını herkesin içinde dövmesi, rüya sahibinin evladına yapacağı bir fedakarlığa birçok kişinin şahit olacağına, takdir görmeye, yapılan hayırlı işler sayesinde iyi yerlere gelmeye ve birçok insan tarafından değer görüp saygınlık kazanılacak işlerle uğraşmaya rivayet eder.

Rüyada babanın kız çocuğunu hiç suçu yokken dövmesi, rüya sahibinin yakın çevresindeki hiç ummadığı biri tarafından iftiraya uğrayacağına ve zan altında kalacağına, bu olaydan dolayı kendini savunmaya çalışmak için çaba harcamaya ve insanların suçu olmadığını ispatlamak için çözüm yolları aranacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada babanın kızına dövmesi ve sonra pişmanlık duyması, rüya sahibinin yapacağı bir yanlış nedeni ile pişmanlık yaşayarak telafi yoluna gireceğine ve bundan sonraki hayatında alacağı bazı kararlarda daha temkinli davranmaya, yanlış yapmaktan kaçınmaya ve doğru insan olmaya delalet eder.

Rüyada babanın kızını dövdükten sonra ağlaması ise, rüya sahibinin hayatında yaşayacak olan büyük değişikliklere, karşına çıkacak olumsuz bir olaydan derinden etkilenerek üzüntü duymaya ve sıkıntılı günlerin yaşanacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2960