Rüya tabiri ara

Rüyada Babanın Hasta Olduğunu Görmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada babanın hasta olduğunu görmek rüya sahibinin rızkının bol kazançlı olmasına, eğer memur ise zengin olacağına ve ikili ilişkisinde oldukça güzel giden bir yaşam şeklinde yorumu yapılmaktadır. Rüyada babanın hasta olması ayrıca rüyayı gören kişinin evlatların hayırlı olacağına, iş hayatında yüksek mertebelere ulaşmasına ve bütün yaşamı boyunca maddi olarak kuvvetli olacağına rivayet olunur. Rüyasında babasının hasta olduğunu görmek rüya sahibi açısından alın terini katarak kazandığı temiz nimete, hasta ise sağlığını geri kazanarak daha iyi olacağına ve sevdiği kişiler en yakınları ile beraber eğlenmek şeklinde delalet etmektedir.

Babamın hasta olduğunu öğrenmek hatta bu rüyayı gören kişinin becerikli olan bir kadın ile evleneceğine, beklediği ve istediği arzularının yerine gelmesine delalet etmektedir. Babanın ağır hasta olduğunu görmek başka bir tabire göre, dışarıdaki bazı kişilerden beklemediği anda düşmanlık göreceğine, üzerine almış olduğu sorumluluk yüzünden mağdur olacağı şeklinde ve yalancı insanlar ile muhatap olacağını işaret etmektedir. Rüyada babasının hasta yattığını görmek ayrıca korktuğu olayların rüya sahibinin başına gelmesine rivayet olunur.

Rüyada babanın hasta olduğunu söylemesi rüya sahibinin daha önceden kaybetmiş olduğu her şeyi hakkı ile almasına, yıllar boyunca çekmiş olduğu cefanın sonunda meyvesini alarak kazanılan sefaya ve maddi sıkıntının biterek daha refah ve bol kazançlar şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada babasının hasta yattığını görmek yaşamı içerisinde çekmiş olduğu sıkıntıların sonlanmasını da işaret etmektedir. Bu rüyayı farklı olarak yorumlayan alimlere göre, rüyasında babasının hasta olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin şimdiye kadar olan hem maddi hem de manevi sıkıntılarının tamamen biterek huzura kavuşmasına, kazanmış olduğu paranın çok hayırlı olduğuna ve zengin olan bir hanım ile evlilik yapacağına rivayet olunmaktadır. Eğer rüyasında babasını hasta olarak görür ise, kişi zaman içerisinde kaybetmiş olduğu servetini geri alır, hastalığı var ise iyileşir şeklinde tabiri yapılmaktadır.

Rüyada babayı ölüm döşeğinde görmek rüya sahibinin görmüş olduğu hastalık ayrılığa delalet eder. Hatta malını ve servetini kaybedeceğine, durumunun kötü olacağı şeklinde yorumu yapılmaktadır. Başka bir tabire göre rüyada babasının hastalandığını görmek, kişi için fesatlığa yorumlanmaktadır. Beklediği ve arzuladığı hayallerine kavuşamayacağını işaret etmektedir. Aslında bu rüya genellikle hayırlı bir rüya olarak tabiri yapılmaktadır.

Rüyada babanın ağladığını görmek; eğer baba hasta ise sağlığı ile ilgili güzel gelişmeler yaşanacağına ve iyileşeceğine delalet eder. Eğer babanız uzakta ve uzun zamandır görmüyorsanız bu rüya kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada babanın öldüğünü görmek; kötü bir rüya gibi görünse de anlamı iyidir. Rüyada babanızın öldüğünü görmek aslında babanızın evlat olarak sizden razı olduğuna işaret eder.

Rüyada baba ile kavga ettiğini görmek; aileden ayrılmaya işaret eder. Fakat kavga etmek bazı tabircilere göre rüyayı gören kişinin babasından alacağı yardım ve maddi destekle rahatlayacağı manasına gelir.

Rüyada baba görmek rüya sahibinin içinde ukde kalmış ve uzun zamandır gerçekleştiremediği isteğini gerçekleştireceği şeklinde de yorumlanır. Ölmüş babanızın rüyanıza girmesi ise sizden dua istediğine yorulur. Babanızın başka birileri ile kavga ettiğini görmeniz bir hastalığa yakalanacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17918