Rüya tabiri ara

Rüyada Babanın Evlendiğini Görmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada babanın evlendiğini görmek öncelikle rüyanızda babanızı görmek arzu ettiğiniz bir murada ulaşmaya işarettir. Rüyalarda görülen akrabalar rüyanın geneline bakılarak yorumlansa da akraba görmek hayır ile tabir edilmektedir. Baba rüyada ummadığınız anda gelecek rızka işarettir. Rüyanızda birinin evlendiğini görmek ise güzel günlere, babanın yeniden evlenmesi hayallerinizi gerçekleştirmeye, geniş bir aileye, ummadığı anda ve ummadığınız bir anda çok istediği hayallerinize kavuşmaya rivayet etmektedir.

Rüyada babanın ikinci kez evlendiğini görmek yakın zamanda duyulacak iyi bir habere, hayatındaki engelleri aşarak yükselişe doğru ilerleyişe, çok yakın zamanda ailen ve senin için hayırlı haberler alacağına, maddi anlamda ticari bir kazanç elde edeceğin anlamlarına gelmektedir. Babanın yada evliliğin rüya anlamında olumsuz bir yanı yok iken bazı rüya yorumcularına göre rüyada babanın evlendiğini görmek, almak istemediğiniz yada mecbur kalıp mesuliyet aldığınız bir iş yüzünden rahatsız olacağınıza, zorda kalıp üzüntü yaşayacağınıza yorumlanmıştır.

Rüya sahibi kişinin hiç ummadığı bir yerden toplu mala kavuşacağına, çektiği sıkıntıların sonunda hak ettiği hayata kavuşacağına, çektiği eziyetlerin meyvesini alarak beklediği güce kavuşmaya delalet eder. Babanın tekrar evlenmesi ayrıca rüya sahibi kişinin yaşadığı kötü günleri geride bırakarak eskisinden daha güzel, daha sağlıklı bir hayata başlayacağına, her türlü sıkıntının ardından hayal ettiği onura, hak ettiği hayata işaret eder.

Rüyada babanın başka bir kadınla evlenmesi bu rüya rüyayı gören kişinin yakında müjdeli bir haber alacağına işaret eder. Eğer bu rüyayı gören kişi sıkıntıdaysa veya yardıma ihtiyacı varsa kudretli bir kişinin ona yardım edeceğine ve her türlü zorluktan kurtulacağına, kendisine yardımın ulaşağına delalet eder. Bazı alimlere göre bu rüyanın anlamı doğacak çocukların habercisidir. Rüyayı gören kişi hayırlı ve güzel bir evlat sahibi olur. Eğer rüyada gördüğünüz kişi yani evlenen kişi tanıdığınız birisi ise o kişiden size bir yardım ve hayrın geleceğine işaret eder. Şayet rüyadaki kişiyi tanımıyorsanız bu rüya dürüst ve ahlaklı adama tabir olunur.

Rüyayı gören kişi bayan ise çektiği sıkıntıların son bulacağına özellikle de iş konusunda hak ettiği makama kavuşacağına, çevresinde kendine eziyet eden insanlardan uzaklaşıp rahata kavuşacağına işaret eder. Rüya sahinin hayırlı bir kısmeti olacağına bu kişiyle evlenip güzel bir kız çocuğuna sahip olacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4891