Rüya tabiri ara

Rüyada Babanın Elini Öpmek

Şubat 9, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Babanın Elini Öpmek, Maddi ve manevi gücü olan hayırsız kişilerden uzaklaşmaya, umudun yitirilip vazgeçildikten sonra umulmayan anda gelen rahat ve mutluluğa, büyük sıkıntılar çekilip bazı bedeller ödendikten sonra elde edilecek olan güce, büyük cefalar çekildikten sonra hasret duyulup, özlemle beklenen feraha kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada babanın elini öpmek, zararı dokunan hayırsız düşmanlara, aileden birinin desteğiyle kazanılacak olan mala, sıkıntıların ardından gelecek olan helal rızka, çekilen rahmetlerin meyvesini alarak ulaşılacak olan güce, kendisine zor günler yaşatan kişilerden ayrılıp, huzura kavuşmaya işaret eder.

Rüyada babanın elini öpmek, bazı yorumculara göre başarılara ulaştıracak olan işlere sahip olmaya, kendisi için fayda sağlayacak yatırımlar yapıp yüksek kazançlar elde ederek mevki sahibi olmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada ölmüş babasının elini öpmek, gurbetten gelecek olan konuklara, rüya sahibinin kısmetinin ve şansının açılıp işlerinin açılmasına ve yükselmeye delalet eder.

Rüyada babasının elini öptüğünü ve babasının elinin kirli olduğunu görmek, rüya sahibinin olmasını çok istediği bir işin zorluk ve sıkıntı çekildikten sonra olacağına, bu dönemde maddi olarak sıkıntılı günler geçirmeye, geçim sıkıntısına düşmeye ve bu nedenle aile içinde yaşanacak olan tartışmalara rivayet eder.

Rüyada düğünde babasının elini öpmek, maddi ve manevi anlamda çekilen sıkıntılardan kurtulup rahatlamaya, feraha çıkmaya, eğer rüyayı gören kişi bekar ise hayalini kurduğu şeylerin gerçek olmasınına ve hayırlı biri ile evlenip güzel bir yuva kuracağı anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4270