Rüya tabiri ara

Rüyada Babanın Ağlaması

Rüyada babanın ağlaması rüyada ağlamak genel olarak gülmek anlamındadır. Rüya sahibi kişi herhangi bir sıkıntı içindeyse o sıkıntıdan da kurtulmaktadır.Rüyada babanın ağladığını görmek rüyayı gören kişi bekarsa mutlu olacağı bir evlilik gerçekleştire...

Rüyada babanın ağlaması rüyada ağlamak genel olarak gülmek anlamındadır. Rüya sahibi kişi herhangi bir sıkıntı içindeyse o sıkıntıdan da kurtulmaktadır.Rüyada babanın ağladığını görmek rüyayı gören kişi bekarsa mutlu olacağı bir evlilik gerçekleştirebilmektedir. Zaten evliyse evliliğindeki sorunları veya problemleri aşarak huzura erebilmektedir.

Rüyada babamı ağlarken gördüm rüyayı gören kişinin maddi durumu sıkıntıdaysa daha iyi bir duruma gelebileceğini işaret etmektedir. Rüyalar da bazen psikolojik yani bilinç altı olabilmektedir. Bazende uyarıcı yada haberci rüyalar olabilmektedir.Rüyada babanın sarılıp ağlaması huzurun, müjdenin yada mutluluğun habercisidir.Rüyada babanın kızına sarılıp ağlaması muhteşem olan bir haberin ve müjdenin yaklaştığını haber verebilmektedir.

Rüyada ölmüş babanın ağladığını görmek acımasız olan kimseye, mutsuz edici bir durum ile karşılaşmaya, fena olan insanlardan da zarar görebilmeye, maddi yada manevi kayıplara, kısaca da olumsuzluğa yorumlanabilmektedir.Rüyada babanın ağladığını görmek memuriyete de yorumlanabilmektedir. Uzun yada zahmetli olan bir bekleyişten sonra erilecek olan bolluğa, berekete, kazanca veya huzura delalet edebilmektedir. Rüyaların psikolojik yönü bilinç altında da yatan bazı sebepler veya sorunlardan kaynaklanabilmektedir.

Rüyada babanın çok ağlaması şahit olan kimse de bu durumu içine atar veya elinden hiçbir şey gelmiyor ise sadece düşünür yada babasının acısına da ortak olabilmektedir. Bu durum da kişinin bilinç altına yerleştiği için kişi babasına rüyada ağlarken görebilmektedir. Çünkü bilinç altında negatif enerji de vardır. Bu negatif olan enerjiyi bilinç altı vücudumuza yayabilmektedir. Bundan dolayı bazen korkulu olmasa da mutsuzluk ifade edebilen bazı olumsuz rüyalar da görebilmekteyiz.

Rüyada babanın hüngür hüngür ağladığını görmek mutlu olduğumuz dönemlerde ise pozitif enerji oluşturduğu için de güzel rüyalar görebilmekteyiz. Genel olan anlamda da babanın rüyada ağlaması mutluluk habercisidir.Rüyada babanın çok ağlaması, aileden birinin amansız olan bir hastalığa yakalanacağına delalet edebilmektedir. Kazanılmış olan paraların heba olduğunu yada boş yere harcandığına yorumlanabilmektedir.

Rüyada sizin dışınızda ağlayan birini görmek ve hatta onu teselli etmek de tıpkı ağlamak gibi sıkıntılardan kurtulacağınıza dair haberci bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin kötü zamanlardan sonra mutluluk rüzgarlarına kapılacağına ve huzurunun yerine geleceğine inanılır. Eğer maddi kayıplarınız da varsa bu rüyalardan sonra güzel kazançlara kavuşmanız an meselesidir.

Ağlamak, gözyaşlarınız ile birlikte üzüntülerinizi ve kötü günlerinizi de geride bırakacağınıza yorumlanır. Eğer içinde bulunduğunuz dönemde güzel ve iç açıcı haberlere ihtiyacınız varsa bu rüyanın üzerine arkanıza yaslanın ve gelecek güzel haberleri beklemeye koyulun deriz. Çünkü fazla uzakta değiller ve yakında kapınızı çalmaya hazırlanıyorlar.

Rüyada babanın üzülmesi yeni bir hayatın başlangıcı veya güzel olan bir kısmet manasına da gelebilmektedir ve rüyayı gören kişinin maddi durumu zayıfsa biraz daha iyi bir duruma erişeceğine delalet etmektedir.Rüyada babanın mutsuz olup ağlaması bütün bela veya musibetlerden uzak kalmaya, sevinç yada sürura işaret etmektedir.

Babanın mutluluktan ağladığını gören kimsenin özel hayatı istediği gibi gider ve sevdiği kadar sevilir, ailesinde her daim anlayış ve huzur olur. Bu rüya helal yollardan kazanılan rızka, gönülden arzu edilen ne varsa gerçek olacağına ve kişiyi gelecekte çok daha iyi bir hayat beklediğine de delalettir. Mal ya da gayrimenkul anlamında da önemli yatırımlar olacağına ve gelirin çok yükseleceğine de tabir edilir. Kederlerin uzaklaşıp mutlu günlerin yaşanacağına anlamlandırılır.