Rüya tabiri ara

Rüyada Baba İle Konuşmak

Mart 31, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Baba İle Konuşmak, Çok hayırlıdır. Rüyada babası ile konuşan bir kişi, maddi ve manevi olarak güçlenir. Sıkıntılarından kurtulur ve herhangi bir sağlık problemi varsa iyileşir. Uzun bir süre sağlık ile ilgili bir rahatsızlık yaşamaz. Yeni iş imkanları bulur ve sosyalleşir. Rüyasında babası ile konuştuğunu gören bir kişi, yanlış ve kendisini çok zor bir durumda bırakacak bir işten son dakikada vazgeçer. O iş kendisine zarar veremez.

Rüyada Baba İle Konuşmak, gören bir kişi çok yakın bir zaman içinde hayırlı ve bol kazançlı bir işe geçer. Aynı zamanda rüyasında babası ile konuştuğunu gören bir kişi, bekar ise, hayırlı bir eş bulur ve yakın bir zaman içinde kendi evinin düzenini kurar ve aile babası olur.
Rüyasında babası ile konuştuğunu gören bir kişi, hamile bir kadın ise yada evli ise, sağlıklı ve nur topu gibi bir erkek çocuğu olur. Rüyasında babası ile konuştuğunu gören bir kişi, geliri yüksek bir işe girer. İş hayatındaki başarısı herkesin gözüne çarpar ve mevkisi yükselerek terfi alır. Gerçek hayatta babası vefat eden, ancak rüyasında babası ile konuştuğunu gören bir kişi, babasının evladından hayır istediğine ve o kişinin babası için sadaka, dua ve hayırda bulunması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Baba İle Konuşmak, Rüyasında babasının işyerine geldiğini ve kendisi ile konuştuğunu gören bir kişi, iş hayatına bir takım tehlikelerin kendisine yaklaştığına ve bunlara dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Rüyasında babası ile konuştuğunu ardından babasının kendisine para verdiğini gören bir kişi, hiç ummadığı bir yerden yüklü bir miktar para kazanacağına ve bunu yatırıma çevirerek ailesine destek olacağına işaret eder.

Rüyasında babası ile karşılıklı konuştuğunu ve babasının kendisine nasihatlerde bulunduğunu gören bir kişi, arkadaşları ile birlikte yeni bir iş kuracağına ve babasının hayır duasını aldığı için işlerinin hayırlı olacağına işaret eder. Rüyasında babası ile telefonda konuştuğunu gören bir kişi, ailesinin öğütlerini dinlemediği için bir takım sıkıntılara gireceğine ve maddi ve manevi kayıplara uğrayacağına aynı zamanda dik başlı ve kimseden destek almayan bir kişi olduğuna işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5324