Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Baba Görmek

Haziran 21, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada baba görmek kimse için âlimler bu rüyaları içeriğine göre tabir edilmesinin gerektiğini bildirmişlerdir. Rüyasında babasını ne şekilde gördüğü rüyanın yorumunu da değiştirmektedir. Rüyasında eğer önceden ölmüş olan babasını görürse bir kimse o kişinin babasına dua etmesi gerektiğine veya kuranlar okutup, adına yemek dağıtması gerektiğine işaret etmektedir.

Bazen de bu rüya kişinin babası ile yaşamış olduğu tüm olumsuz olayları tekrar yaşayacağına işaret etmektedir. Rüyada babasını tartıştığını gören kişi ise sağlığını kaybedeceğine, hasta olup bu rahatsızlıktan kurtulmasının zaman alacağına tabir edilmiştir.

Bazı âlimlerde babasının hasta olduğunu gören rüya sahibinin babasından kalan mirası boş yere harcayıp, israf ettiğine ve mirası hak ettiği gibi yatırım yapmadığına yorumlanmıştır.

Rüyada Babasının Ağladığını Görmek

Rüyasında babasının ağladığını gören kişi için âlimler bu rüyanın hayır ve güzel olduğunu yorumlamışlardır. Rüyasında babasının ağladığını gören kişi işinde hiç beklemediği başarılara imza atacağına ve terfii alacağına işaret etmektedir.

Aynı zamanda bu rüya kişinin malının ve kazancının artmasına, hayır ve iyilik yapmasına da delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kimse bir kimse ile evlenmek istiyorsa çok yakın zamanda onunla evlenip yuva kuracağına ve çok mutlu olacağına tabir edilmiştir.

Bazen de bu rüya kişinin hiç beklemediği birinden çok güzel haberler duyacağına ve aldığı haberle birlikte ailesinin ve kendisinin yükünün hafifleyeceği manasına gelmektedir.

Rüyada Babasını Öptüğünü Görmek

Rüyasında babasını öptüğünü gören kişinin yardıma ve desteğe ihtiyacı olduğunu göstermektedir. Bu rüyayı gören kişi beklediği yardımlara ulaşmasına, yükünün hafifleyip darlıktan kurtulacağına, borcunu ödemesine birilerinin yardım edeceğine ve ailesinin de kendisine destek çıkacağına işaret etmektedir.

Bazen de bu rüya kişinin oldukça bunaldığı ve sıkıntılı bir dönem geçirdiğine fakat çok yakın zamanda bu zor dönemlerini atlatacağına delalet etmektedir. Ölmüş olan babasının kendisini öptüğünü görüyor ise bu da rüya sahibinin babasını çok özlediğini, babası ile aralarında olan her şeyi sürekli olarak düşündüğüne yorulmuştur.

Rüyada Babanın Hasta Görülmesi

Rüyada babasının hasta olduğunu gören kişi elindekilerinin kıymetini bilmesi gerektiğine ve kendisini zorlu bir sürecin beklediğine tabir edilmiştir. Bu rüya sahibinin maddi harcamalarını biraz kısıp yatırım yapması gerektiğine ve israftan kaçınması gerektiğine de işaret etmektedir.

Babasını hasta gören kişi bazen de çok güvendiği arkadaşları tarafından dedikodusunun yapılmasına ve arkasından işler çevrilmesine delalet etmektedir. Rüya sahibi olan kişinin hem ailesinde hem de işinde oldukça dikkatli olması, her yaptığı şeyi düşünerek ortaya koyması gerektiğine tabir edilmiştir.

Bazen de bu rüya hayırlara yorulmuş kişinin hastalıklarından kurtulup rahata ereceğine işaret ettiği belirtilmiştir.

Rüyada Babasından Dayak Yediğini Görmek

Rüyasında babasından dayak yediğini gören kişi büyük yanlışlara girdiğini ve doğru yolda olmadığını, iyi insanlarla arkadaşlık etmediğine tabir edilmiştir. Rüyasında babasından dayak yiyen kimse bu rüyayı ikaz olarak almalı ve yaptığı yanlış şeylerin tümünü bırakmalıdır.

Rüya sahibi yaptığı yanlışlarda yapmaya devam eder ve ortamını düzeltmezse sonunun oldukça kötü olacağına ve düştüğü durumlardan çıkmasının çok zor olacağına delalet etmektedir. Bazen de kişinin arkasından iş çeviren hain bir dostu olduğuna ve dikkatli olması gerektiğine yorulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1622