Rüya tabiri ara

Rüyada Ayrıldığın Sevgiliyi Görmek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada ayrıldığın sevgiliyi görmek ne anlama gelir? bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz,İçinizde, derinlerde bir yerlerde eski sevgiliyi hatırlamak isteyen, hatta onu özleyip hasret gidermek isteyen bir parçanız varsa, rüyanızda eski sevgilinizi görmeniz neredeyse olağandır. Bunun yanı sıra, her şey özlemle alakalı da değildir. Bir iç hesaplaşma, söylenmemiş bir söz, derinlere gömülmüş konular da rüyalar aleminde ortaya çıkıverir.

Rüyada ayrıldığın sevgiliyi başkasıyla görmek rüyada görülen sevgili, bekar olanlar için güzel bir karşılaşma ve mutlu bir evlilik olarak yorumlanır. Evli iseniz gördüğünüz rüya aile huzurunun bozulacağına işarettir. Rüyada görülen sevgili güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ve asık suratlı ise bir dedikodu yüzünden aranızda bir tartışma yaşayacağınıza işarettir.

Sevgili ile gezmek isteklerinize kavuşacağınıza, sevgili ile tartışmak ise yakın zamanda evleneceğinize işarettir. Bazen de, rüyada sevgili görmek, sevgilisi olanlar için ayrılık, olmayanlar için yeni bir sevgili olarak yorumlanır.

Rüyada ayrıldığın sevgiliyle telefonda konuşmak genellikle rüyayı gören kişinin özgüven eksikliği yaşadığı yönünde yorumlanır. Şöyle ki, rüyada eski sevgilinin aradığını görmek, onun aramasına dair bir beklenti içinde olunduğunu ama kişinin hiç beklemeden ilk adımı atıp kendisinin aramaya cesaret edemediği gibi bir durum olduğu kabul edilir. Bu da, özgüven ile ilgili soruna işaret eder.

Rüyada ayrıldığın sevgilinin araması kendine ve iradesine inanması öğütlenir. Bu gibi durumlarda kişinin kendiyle barışık olması önemlidir zira devamında depresyon gibi tatsız durumlar yaşanabilir.Bir mekanda ya da yolda ayrıldığın sevgiliyle karşılaştıysanız, bu durumun birden fazla yorumu vardır. Hangi yorumun size daha uygun olduğunu anlamak için, şöyle bir hayatınıza bakmanız gerekir.

Rüyada ayrıldığın sevgiliyi öpmek, rüya sahibinin gerçek hayatında romantizm konusunda kimi boşluklar içinde olduğunu simgeler, rüyada ayrıldığın sevgiliyle öpüşmek sizi anlayan birine gereksinim duyduğunu gösterir. Unutmayın, bunlar karşılıklı olduğu zaman anlam kazanır, sizde karşınızdakine bu romantizmi vermelisiniz ki alasınız, tek taraflı beklemek yanlış demek istemektedir.

Rüyada ayrıldığın sevgiliyle karşılaşmak, gerçek hayatta karşı cinsten yeni biriyle tanışma ihtimali olduğuna işarettir; bekar ya da evli olmanız fark etmiyor.Rüyada ayrıldığın sevgilinin evine gitmek diğer insanlarla, belki iş yerindeki, belki de arkadaş grubunuzdaki kişilerle bir anlaşmazlık, tatsız bir durum yaşanacağına işarettir. Hatta evliyseniz, bu tatsız durum eşinizle aranızda da yaşanabilir.

Rüyada ayrıldığın sevgiliyle barışmak konuşulmamış ve yarım kalmış meselelerin halledilmesi gerektiğine işarettir; hatta bazı rüya tabirlerine göre bu meseleyi halledecek fırsatı da yakalayabilirsiniz. Bu rüyayı gördüğünüz esnada bir sevgiliniz ya da eşiniz varsa, başka bir yorumlamaya göre daha önce yaptığınız ve pişmanlık duyduğunuz hataları tekrar yapmamanız gerektiğine dair bir mesajdır size.

Rüyada ayrıldığın sevgiliyle öpüşmek konuşulmamış ve yarım kalmış meselelerin halledilmesi gerektiğine işarettir; hatta bazı rüya tabirlerine göre bu meseleyi halledecek fırsatı da yakalayabilirsiniz. Bu rüyayı gördüğünüz esnada bir sevgiliniz ya da eşiniz varsa, başka bir yorumlamaya göre daha önce yaptığınız ve pişmanlık duyduğunuz hataları tekrar yapmamanız gerektiğine dair bir mesajdır size.

Rüyada ayrıldığın sevgiliyle sarılmak gerçek hayatta işle alakalı bazı konularda mağdur olacağı, ortak yapılan bir işten zararlı çıkacağı ve bu durumun getirdiği içsel sıkıntı nedeniyle tutunacak bir dal, sığınacak bir liman arayacağı mesajı vardır.Bir müddet bu sıkıntının ceremesini çekebilirsiniz, ancak bu durumun habercisi olan rüyadaki sembolik kişi herhangi biri değil de eski sevgili olduğu için, kısa zaman sonra feraha kavuşacağınızı söyleyebiliriz.

Rüyada ayrıldığın sevgilinin öldüğünü görmek gerçek hayatta işle alakalı bazı konularda mağdur olacağı, ortak yapılan bir işten zararlı çıkacağı ve bu durumun getirdiği içsel sıkıntı nedeniyle tutunacak bir dal, sığınacak bir liman arayacağı mesajı vardır.Bir müddet bu sıkıntının ceremesini çekebilirsiniz, ancak bu durumun habercisi olan rüyadaki sembolik kişi herhangi biri değil de eski sevgili olduğu için, kısa zaman sonra feraha kavuşacağınızı söyleyebiliriz.

Rüyada ayrıldığın sevgilinin barışmak istemesi rüyayı gören kişinin zor bir kararla karşı karşıya kalacağına işaret eder. Özellikle iş hayatınızda seçim yapmak zorunda kalacağınız ve gerçekten karar vermekte zorlanacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz.Neyi seçmeniz gerek, nasıl karar vermeniz gerek, bu konuda yorum yapmamız mümkün değil. Ancak küçük bir öneride bulunabiliriz; rüyanızda eski sevgiliyle zuhur eden bu mesaj, kalbinizin sesini dinleyerek çözebileceğinize dair işaretler içeriyor. Çünkü sevmek kalp işidir.

Rüyada ayrıldığın sevgilinin evlendiğini görmek sizin gerçek hayatta ciddi bir başarıya vakıf olacağınıza işaret eder. Yeni bir iş, belki bir yatırım planları içerisindeyseniz, bu işten iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Ya da bir sınava hazırlanıyorsanız, bu sınavı kolayca geçebilirsiniz.

Rüyada ayrıldığın sevgili ile kavga etmek gören kişinin bir sevgilisi ya da bir eşi varsa, bu rüya birtakım yanlışlara işaret eder. Alınan yanlış kararlar, gereğinden fazla sorumluluk yükü, bazı problemlerin yaşanmasına sebep olacak. Ancak hayatınızdaki kişiyle beraber bu sıkıntılara göğüs gerip problemleri atlatacaksınız.

Rüyada ayrıldığın sevgiliyle seviştiğini görmek bu rüyayı gören kişinin eski sevgilisiyle karşılaşma ihtimalinin çok yüksek olduğu yönündedir. Karşılaştığınızda ise onun sizi özlediğini hemen hissedeceksiniz.İkinci yorum ise biraz daha karmaşık. Daha önce pişman olduğunuz bir hatayı tekrarlayacağınıza delalettir bu rüya. Daha garibi, bunun hata olduğunu bile bile tekrar edecek olmanız. Konu her ne ise ve daha önce nasıl pişman olmuşsanız, aynı pişmanlığı yeniden yaşayacağınızı hatırlayıp bu durumu lehinize çevirmeniz gerekecek.

Rüyada ayrıldığın sevgiliyle yemek yemek kendisi yemek hazırlamış ve size ikram ediyorsa, gerçek hayatta işle alakalı alacağınız önemli kararlarda hata yapma ihtimalinizin çok yüksek olduğuna dair bir mesajdır. Bu hata, özellikle düşünmeden, ani alınan kararlar yüzünden yaşanacak. Bu rüyayı gören kişi, hiçbir bahane üretmeden her kararı düşünerek, ölçerek, sakin kafayla vermelidir.

Rüyada ayrıldığın sevgilinin ağladığını görmek, aynen önceden sevdiği kişinin üzgün olması açıklamasında olduğu gibi sizin ya da eski sevgilinizin verdiği bir karar ya da yaptığı bir şey sebebiyle pişmanlık duyduğuna delalettir.

Rüyada ayrıldığın sevgilini dövdüğünü görmek, gerçek yaşamınızda yaşadığınız onca acıya ve tecrübeye karşılık bunlardan hala bir ders almayı öğrenmediğinizi, öfke kontrolü hakkında bir ilerleme sağlamadığını, karşılıklı konuşarak çözülebilecek kimi sorunları dahi büyütmek gibi kötü bir huyunuz olduğunu simgeler.

Rüyada ayrıldığın sevgilinle tartışmak mevcut ya da geleceğe dönük durumunuz hakkında bilgi verir ve yeni ilişkinizde fazla risk aldığınızı, kimi konularda sınırları zorladığınızı temsil eden uyarıcı bir rüyadır. Sevgiliyle tartıştığını görmek aynı zamanda başladığınız ilişkide bunları yapmamanın yarar getireceğini göstermektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17090