Rüya tabiri ara

Rüyada Ayna Görmek

Kasım 13, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Ayna Görmek kişinin düşündüğü hayalleri, peşinde olduğu hedefleri ve değerleri ifade eder. Eğer rüyada kişi baktığı aynada düzgün ve temiz görünüyorsa bu tüm dert, sıkıntı ve üzüntülerin geçeceğine işaret eder. Eğer aynada kişi kendini yorgun, hasta ve bakımsız görüyorsa bu tatsız olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Çevresi tarafından üzücü olaylar duyacağına işaret eder.

Rüyada Ayna görmek, İmam Nablusi(r.a)’ya göre bu rüyayı gören kişi aynaya bakıp kendini beğeniyorsa bu hayatının uzun ve güzel olacağı anlamına gelir. Eğer bunun aksi söz konusuysa, kişi aynaya bakınca kendini hasta, çirkin ve bakımsız görüyorsa bu üzüntü ve sıkıntıya işaret eder. Yani aynaya bakıldığında iyi, temiz ve hoş bir yüz görülüyorsa bu iyiye eğer çirkin, bakımsız ve hasta bir yüz görülüyorsa bu kötüye işaret eder. Ebu İbni Sirin (r.a) buyurmuştur ki; rüyada ayna görmek büyümeye ve yükselmeye işarettir.

Rüyasında bir aynanın kırıldığını gören kişi ihanete uğrayacak demektir. Rüyada aynanın kırıldığını görmek, çok güvendiği kişiler tarafından haksızlığa uğrayacak ve bunun sonucunda çok üzüleceğine işaret eder.

Rüyasında ayna kırdığını gören bir kişinin hayatında olumsuzluklar yaşayıp, üzüleceği anlamına gelir. Bir takım olaylar karşısında oldukça yıkılacağı, kedere boğulacağına işaret eder. Rüya sahibinin acı çekeceği anlamına gelir.

Rüyasında kişi aynada kendini görüyorsa bunun iki anlamı vardır. Eğer aynada kendini canlı, güzel ve bakımlı görüyorsa bu tüm işlerinin yoluna gireceğine, hayatında olumsuz ilerleyen olayların düzeleceğine, maddi anlamda rahatlayacağı anlamına gelir.

Rüyasında aynaya baktığını gören kişinin sosyal hayatında değişikler olacağı anlamına gelir. Yeni arkadaşlıklar kuracağına fakat bu arkadaşlarının bazıları ile keyifli vakit geçirirken bazıları tarafından fikir ayrılıkları sebebiyle çatışma yaşayacağına işaret eder.

Rüyasında ayna sildiğini gören kişinin yeni tasarılar ortaya koyacağına ve bunlar için oldukça uğraşacağı anlamına gelir. Bu tasarımlarının sonuncunda ise çok iyi kazançlar edinip, kariyer hayatında ilerleme kaydedeceği anlamına gelir. Eğer kişinin rüyasında sildiği ayna büyük ise, aile hayatında mutlu haberlere ve iş hayatında büyük maddi kazançlara işaret eder.

Rüyasında ayna bulduğunu gören bir kişi sorumsuzluk içerisinde günler geçiriyor anlamına gelir. Bu sorumsuzlukları dolayısıyla iş hayatında ve özel hayatında tatsız olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüyada evde ayna bulmak, çeşitli sağlık sorunlarının baş göstermesi anlamına da gelir.

Rüyasında kırık bir ayna gören kişinin aile hayatında veya aşk hayatında bazı ayrılıklar yaşayacağı anlamına gelir. Çevresinde güzel giden bağlarını koparmak uğruna oyunlar yapan kişilerin olduğuna işaret eder. Ayrıca güvendiği kişiler tarafından maddi kayıplara uğrayacağına da işaret eder.

Rüyada bir aynanın çatladığını gören kişinin çevresinde yüzüne gülüp arkasından kuyu kazan kıskanç bir çevreye işaret eder. Bu kişiler yüzünden iş ve aile hayatında yaşayacağı belli başlı sorunlar olacağı anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2101