Rüya tabiri ara

Rüyada Ayaklı Yılan Görmek

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ayaklı yılanı gören kişinin çok büyük bir düşmanı var demektir. Bilindiği gibi yılan sürüngen bir hayvandır. Sürüngen olmasına rağmen çok güçlü ve sinsi bir hayvandır. Rüyada bu sinsi ve sürüngen hayvanı birde ayaklı görmek, gücünün iki kat olduğunu gösterir. Rüyayı nasıl görürseniz görün ayaklı yılan her durumda tehlikeyi size haber verir. Size büyük zararlar vermek için sabırla ve sinsilikle bekleyen çok ciddi bir düşmanınız var demektir. Ancak rüya bütünün ile ele alıp değerlendirdiğimiz zaman bu düşmanın nasıl yaklaşacağını ve tür zararlarla rüyayı gören kişiyi zor durumda bırakacağını daha iyi anlarız.

Rüyada görülen ayaklı yılan çok yakında size kötülük yapacak olan sinsi bir düşmanın işaretçisidir. Rüyasında ayaklı bir yılanın kendisine doğru koştuğunu ve kendisinde onu yere fırlattığını gören kişi, düşmanını tanıyacağını ve onunla mücadele edeceğine işaret eder. Rüyasında ayaklı yılanın başını ezdiğini gören kişi, büyük düşmanın kendisine zarar vermesini engeller. Onu saf dışı bırakır. Rüyasında ayaklı yılanın ayağını burktuğunu gören kişi, düşmanının zarar verme girişiminin başarısız olacağına işaret eder. Rüyasında ayaklı yılanın konuştuğunu gören kişi, düşmanına karşı yenilir. Mal ve kariyerini kaybeder. Bir takım sağlık sorunları yaşar ve üzüntü günler yaşar. Uzun bir süre sıkıntı yaşar.

Rüyada ayaklı yılanın peşinden koşmak, kendisine düşmanlık eden, çok tehlikeli birinin izinden gittiğine o düşmanın adım adım onu tehlikenin içine attığına işaret eder. Rüyasında ayaklı yılanın bir deliğe girdiğini gören kişi, düşmanının kimliğini sakladığına ve düşmanınızı tanımadığınıza işaret eder.

Rüyasında ayaklı yılanın evinin içine girdiğini gören kişi, Büyük düşmanın eve girip çıkacak kadar yakın bir çevreden olduğuna işaret eder. Rüyasında ayaklı yılanın arabasına girdiğini gören kişi, büyük ve tehlikeli düşmanının iş arkadaşlarından biri olduğuna işaret eder. Rüyasında ayaklı yılanı arabası ile ezdiğini gören kişi, iş hayatında terfi ederek, bu tehlikeli düşmanının makam ve mevkisini elinden alır. Rüyasında Ayaklı yılanın kendisini ezdiğini gören kişi, düşmanına yenilir. İşten atılır ve sıkıntılı bir döneme girer. İş hayatındaki makam ve mevkisini düşmanı alır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4377

Rüya Sitesi Linkleri