Rüya tabiri ara

Rüyada Ayakkabının Tekini Kaybetmek

Mart 22, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada ayakkabının tekini kaybetmek genelde ayakkabı görmek gelecek günler içerisinde oluşacak değişikliklere ve servete dalalettir. Ayakkabıyı ve ayakkabı objelerinin içerisinde yer aldığı durumlarda rüya içinde gören kişilere göre de değişiklikler olabilmektedir.Rüyada ayakkabının tekini kaybetmek sonra bulmak maddi kazançlar elde edeceğine bunun yanı sırada farklı zorluklarla da karşı karşıya gelerek zor günler geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ayakkabının tekini bulmak rüyayı gören kimse kendisi ile ilgili olan bazı küçük problemler ile sık sık karşılaşarak günlük hayatındaki bazı durumlarda riske gireceğine de işaret eder. Rüyayı gören kişi evliyse ufak sebeplerden gürültülü tartışma yaşayacağına, bunalım içine girerek boşanma düşüncesine kapılacağına ve bu boşanma düşünmesinden kısa süre sonra vazgeçerek geleceği ile ilgili emin adımlar atacağına dair yorumlanmaktadır.

Rüyada ayakkabının tekini kaybetmek iş hayatında bulunan kimselerin iş yaptığı kişilerden, patronlardan ve ya ortaklık gibi bazı üst mertebelerden tebrik alacağına da dalalet eder.Öğrencilik hayatı devam eden kişilerin rüyasında ayakkabının tekinin kaybettiğini görmek ise istediği bölümü, istediği mesleki alanında ya da girdiği bir sınav içerisinde başarılı bir şekilde sınır puanı kazanacağı şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Rüyada ayakkabının tekini kaybetmek ve bulamamak bu rüyayı gören kişiler, çoğunlukla haram olan her şeyden kendilerini sakınması olarak rivayet olunmaktadır. Ayrıca büyük bir servet sahibi olacağına ve muradının hasıl olacağının da işareti olmaktadır. Rüyasında camide ayakkabı kaybedenlerin, aşk hayatlarında her şeyin yoluna gittiğine dair haber vermektedir. Rüyayı gören kişinin, ardı ardına gelecek olan uzun ve güzel yolculuklara delalet etmektedir.

Hatta rüya sahibinin çok büyük sevinç ve mutluluklar yaşayacağına ve aile büyüğü olan birisinden sevgi göreceğine alamet olmaktadır. Rüyasında camide ayakkabı kaybettiğini gören kimselerin kazançları kendilerine helaldir. Ayrıca ailesi ve çok yakın olan akrabaları ile rüya sahibinin beraber yolculuğa çıkacaklarına delalet etmektedir. Rüyayı gören kişini terbiye sahibi birisi olduğuna ve hatırlı olan işleri gerçekleştirmesi olarak tabiri yapılmaktadır. Rüyasında camide kendi ayakkabısını kaybettiğini görenler, özellikle kederden uzaklaşarak, haram olan her türlü şeylerden kendisini uzak tutması olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada ayakkabı giymek; kişiliğiniz ile barıştığınız manasına gelmektedir. Pahalı ve güzel ayakkabı giydiğinizi gördüyseniz hayatınızın bolluk bereket içerisine geçeceğine ve maddi anlamda da yükselerek zengin olacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada yeni ayakkabı; iyi yorumlanan rüyalardandır. Rüyanızda yeni ve temiz ayakkabı aldığınızı veya giydiğinizi görmeniz hayatınızda birtakım yeni başlangıçlar yapacak ve adımlar atacağınıza işaret etmektedir. Yeni ayakkabı hayatınızda oluşacak yeni şeyler demektir. Rüya bekarlar için yeni birisi ile tanışarak dünya evine girmeye, evliler için ise yeni bir çocuğa yorumlanmaktadır.

Rüyada ayakkabı bağı görmek; rüya sahibinin bir kişiden güzel bir söz duyacağına işaret eder. Yakın çevresi tarafından çok sevilen ve temiz kalpli biri olarak yorumlanmaktadır. Ayakkabı bağı bulduğunu ve elinde tuttuğunu gören kişi böyle birisi ile tanışır. Ayakkabı bağını kaybettiğini ve aradığını gören kişi ise böyle iyi huylu bir arkadaşı var ise o arkadaşı ile ya arası açılacak ya da arkadaşını kaybedecektir.

Rüyada ayakkabı çıkarmak; belirlediğiniz hedefler için daha çok çalışmanız gerektiğine işaret eden rüyalardan biridir. Rüyada ayakkabısını çıkaran kişi işi ile alakalı değişiklikler yapacaktır.

Rüyada topuklu ayakkabı giydiğini görmek; topuğu yüksek ayakkabı görmek birilerini etkileyecek kasıtlı hareketler yaptığınızı ve bu hareketin sizin ilerlemenizi yavaşlatacağına işaret etmektedir. Rüyada topuklu ayakkabı görmek kadın ile tabir olunmaktadır.

Rüyada yırtık ayakkabı giydiğini görmek ve ayakkabının yırtılması; rüya sahibinin bir yolculuğuna çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayakkabıcı görmek; nazik, temiz ve iyi huylu bir kimse ile yorumlanmaktadır. Kulluk derecesi yüksek bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu kimse yakınınızda ise küs olduğunuz kişiler ile aranızı yapmaya çalışır ve iyi niyetli bir kimsedir. Ayakkabıcı görmek bazı rüya tabircilerine göre iş yerindeki amirinizi de temsil eder.

Rüyada ayakkabının tekinin ayağınızdan çıktığını görmek; yalnızca bir tekinin ayağınızdan çıktığını görmeniz kardeşiniz ile aranızın bozulmasına işaret etmektedir. Sol ayağınızdaki ayakkabı çıkarsa kız kardeşiniz ile, sağ ayağınızdaki ayakkabı çıkmış ise erkek kardeşiniz ile tartışacağınız veya kavga edeceğiniz manasına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5302