Rüya tabiri ara

Rüyada ayakkabıcı görmek

Şubat 2, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ayakkabıcı görmek

Rüyada ayakkabıcı görmek, zorlukların karşınıza pek çıkmadığına, zahmetsiz, kolay bir yaşam sürdüğünüze, maddi rahatlığın her daim devam edeceğine, huzur ve keyfinizin yerinde olduğuna, sağlıklı ve mutlu bir ömre işaret eder. Rüya sahibi iyi huylu bir kimsedir.

Rüyada ayakkabıcı dükkanı görmek

Rüyada ayakkabıcı dükkanı görmek, kısmetiniz her daimi olacak ve kazancınız eksilmeyecek, işlerin rayında gideceğine, kendi işinin sahibi olup maddi olarak rahata kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada ayakkabıcıya girmek

Rüyada ayakkabıcıya girmek, rüya sahibi kimse kalabalık bir topluluk içinde bulunur. Aynı zamanda adaletli lider veya amirede işaret eder.

Rüyada ayakkabıcıya gitmek

Rüyada ayakkabıcıya gitmek, kazancınız artacak, eliniz bollaşacak. Genelde rahat bir hayat süreceğinize, geçim sıkıntısı yaşamayacağınıza, geleceğinizin parlak olduğuna işaret eder.

Rüyada ayakkabıcı olmak

Rüyada ayakkabıcı olduğunu görmek, yeteneklerinizi kullanabileceğiniz bir işte canla başla çalışıp başarılı olacağınıza ve işleri büyüteceğinize işaret eder.

Rüyada ayakkabıcıda çalışmak

Rüyada ayakkabıcıda çalışmak, yapacağınız işin her yerde her daim geçerli bir iş olacağına bu sayede işsiz kalmayacağına ve zor günler yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada ayakkabıcıdan ayakkabı almak

Rüyada ayakkabıcıdan ayakkabı almak, rüya sahibi güçlü bir kimseden yardım, destek görür. İşsiz kimse için yakın zamanda iş bulmaya işaret eder.

Rüyada ayakkabıcıdan yeni ve güzel bir ayakkabı almak

Rüyada ayakkabıcıdan yeni ve güzel bir ayakkabı almak, rüyayı gören kişi hayırlı, ahlaklı ve güzel biri ile izdivaç yapar veya kazançlı bir işe girer.

Rüyada ayakkabıcıdan eski yırtık veya pis bir ayakkabı almak

Rüyada ayakkabıcıdan eski yırtık veya pis bir ayakkabı almak, iş hayatında zorluklarla karşılaşabilirsiniz veya kötü huylu bir kanı ile evleneceğinize işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6009