Rüya tabiri ara

Rüyada Ayakkabı Topuğunun Kırıldığını Görmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Ayakkabı Topuğu Kırılması, genel olarak hayra alamettir. Bol kazanca, servete, iyi bir aile hayatının başlangıcına, kısa zamanda öğrenilecek memnun edilecek değişimlerin olacağına, verdiğiniz sözlerin tutulacağına, maddi sıkıntıların sona ereceği, elde etmek istediğiniz başarıya ulaşacağınıza, zorluk çekmeden ele geçen parayı, hazır olan birikmiş ganimete dalalettir. Zorluk çekmeden elde ettiğiniz para ve ganimetlerden sonra size şanslı, hilekar daha birçok şey diyeceklerdir. Oysa ki o para ve ganimetler sizin geçmişteki çalışmalarınızın bir sonucu elde edilmiştir.

Her rüyanın olumlu yorumları olduğu gibi olumsuz yorumları vardır.

Rüyada ayakkabı topuğunun kırıldığını görmenin olumsuz yorumu ise istenmeyen bir sürü olaylar ile karşılaşacağınızı, üzüleceğinizi, iş hayatınızda huzursuzlukların baş göstereceği bir dönemin başlayacağını söyler.
Ama unutulmamalıdır ki rüyaları hayra yormak gerekmektedir. Nitekim rüyada ayakkabı topuğu kırılması hayra yorulması gerekecek bir rüyadır. Başarı, para, güzel değişimler ve mutlu sona yaklaşıldığına delalet eder. Bu rüyayı görenler yaşamlarında şanslı bir döneme girecek, istediklerini elde edeceklerdir.