Rüya tabiri ara

Rüyada Ayakkabı Tamir Ettirmek

Nisan 29, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada ayakkabı tamir ettirmek; Rüyalar insanların uykularında gördükleri güncel yaşamın bir nevi yansımasıdır. Bazende bu rüyalar olmayan durumların bir hissedilişi gibidir. O yüzdende insanların gördükleri rüyaları yorumlama ihtiyaçları olur. Bu ihtiyaçtan ötürüde görülen rüyaların tabirlerine bakılır. Her ne kadar gerçekliği sorgulansa da inanan kişilerin bu tür rüya yorumlarına bakmaları çok doğaldır. Rüyada görülen nesnelerin ve maddelerin tamamını hatırlamak rüyanın gerçek anlamını açıklamada çok önemlidir. O yüzdende gece uykuda gördüğünüz rüyalardaki her şeyi hatırlayıp toparlayarak bakmakta fayda vardır.

Rüyada ayakkabı tamir ettirmek; sevince kavuşmaya, bol kazanca, hayali kurulan bir birlikteliğe, kendisini sevenlerle birlikte eğlenmeye. refaha, duygusal olan insandan yakasını kurtarmaya, büyük mertebeye çıkacağına,rızkın bereketli olacağına,mutlu olmaya, zengin kimseye, vefalı akrabaya işarettir Başka görüşlere göre de düşmanlıktan emin olunacağına, acımasız bir yöneticiye, maddi zorluğa, tasaya düşmeye, üzülmeye işarettir.

Bazı durumlarda da yorumcular şöyle tabir ederler. Görülen rüya kaybettikten sonra özlem duyduğu mutluluğa, sıkıntıyla birlikte ümit ettiği huzura, sıkıntıya düşerek ümit ettiği rahata, zorluk çekerek kazandığı toplu paraya işaret eder.

Rüyada ayakkabı tamir ettirmek; hayırlı akrabaya, yüksek gelire, mutluluk dolu geleceğe,huzurlu olacağına, cömert yabancıya, iyi uğraşlara gireceğine, emniyetli yaşamaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, paraya, tatlı dilli yaşlı yabancıya delalet eder. Bunlarla birlikte sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, refahın kaçacağına, üzülmeye, kederden kutulamamaya, istenmeyen bir sorunla karşılaşılabileceğine yorumlanmaktadır. Kimi alimler de derler ki: Bu gibi ümitsizlikten sonra elde ettiği feraha, cefa ile birlikte hayalini kurduğu onura, zahmet çekerek kavuştuğu onura, uğraş vererek gözlediği sevince yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

996