Rüya tabiri ara

Rüyada Ayakkabı Satın Almak

Ocak 15, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ayakkabı satın almak aslın da ayakkabının rahatlığına, türüne ve rengine göre değişmektedir. Ayakkabının neyden yapıldığı bile önemlidir. Bunun için çeşitli anlamlara yoğrulmaktadır.

Rüyada ayakkabı satın almak ve satın alan kişi bir kadın ile tanışacağı anlamına gelir. Bunun neticesin de ise güç ve kuvvet kazanacağı anlamına gelmektedir. Ayakkabı alan kişi yolculuğa çıkacağı anlamına da gelir. Başka bir düşünceye göre de mal ve servete de rivayet edilir. Rüyada ayakkabı satın almak ve satın alan kişi bu ayakkabıyı giyiyorsa bir zafer kazanacağı anlamına da gelir.

Rüyada ayakkabı satın almak ve ayakkabı giydikten sonra ayakkabı sıkıyorsa eğer sıkıntıya neden olmaktadır. Ayakkabı türlerine yani yapımına göre de değişmektedir. Eğer rüyayı gören kişi rüyasın da deri bir ayakkabı alıp da giydiğini görürse evliliğe ya da giyilen ayakkabı siyah, kırmızı ve beyaz ayakkabı ise sıkıntı ile karşılaşacağı anlamına da gelir. Eğer satın alınan ve giyilen ayakkabı sarı ise hastalığa yoğrulmaktadır ve bu ayakkabıların tümünü çıkartırsa eğer bütün zorluklardan kurtulacağı anlamına da gelir.

Rüyada ayakkabı satın almak ve aldığı bu ayakkabıyı giyiyorsa eğer rüyayı gören kişinin büyük sıkıntılar çektiğinin ancak giydiği ayakkabı rahat ise bu sıkıntıların bitip huzurlu ve ferah bir yaşam süreceğine ya da bunu gören genç birisi ise yakın da evleneceği anlamına gelmektedir. Rüyada ayakkabı satın almak ve ayakkabı koyun derisinden ise çok fazla mal sahibi olacağına ya da güzel ve zarif birisiyle evleneceği anlamına da gelir.

Eğer ki satın aldığı bu ayakkabı daha sonra parçalanırsa şayet bu kişinin karısının vefat edeceği anlamına da gelir. Rüyada ayakkabı satın almak ve alınan ayakkabı sağlam ise rüyayı gören kişinin sağlam dostluklar ya da ortaklıklar kuracağı anlamına gelmektedir.

Rüyada ayakkabı satın almak ve bu ayakkabı hoşunuza giderse eğer devlette makam sahibi olacağı ve kazancının artacağı anlamına da gelir. Satın alınan ayakkabı rahat ve güzel ise hayırlı ya da bereketli işler olacağına geçinme konusunda feraha kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada ayakkabı satın almak ve bu ayakkabıyı diktiriyorsanız eğer üzüntülerin ve kadersizliğine sona ereceği anlamına gelir. Eğer ki ayakkabı sıkıyor ise çevreniz de bir cinayet yani ölüm yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada ayakkabı satın almak ve alınan ayakkabı çocuk ayakkabısı ise işlerinin kötüleşeceği anlamına da gelir. Ya da kadının ayakkabı satın alıp çıkarması ise ayrılığa işaret edilir. Eğer ki satın alınan ayakkabı eğer ki yırtılırsa tehlikeli durumlarla karşılaşacağı anlamına da gelir.

Rüyada ayakkabı satın almak bir başka sonucu ise deniz de yolculuğa çıkacağı da söylenmektedir. Eğer ki ayakkabı ters giyiliyor ise üzüntüden kurtulacağı ve ferah bir hayat süreceği anlamına da gelmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5515