Rüyada ayakkabı sakladığını görmek

Rüyada ayakkabı sakladığını görmek insanların hayranlığını kazanacağına, huzur, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, sevip saydığı bir birey olunacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada ayakkabı sakladığını görmek çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, arasında küslüğün, büyük adımlar atacağına, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına, güzel davetler alacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada ayakkabı sakladığını görmek mutluluğunun büyüyeceğine, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, kendisini kötü durumlara sokmayacağına, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine, kazancının hiç azalmayacağına, malının artacağına, ben de fotoğrafını çekeyim derken beni farkediyor . Ben bir anda evin içinde oluyorum sonra bağırmaya başlıyorum kucağına çıkıp boğazını sıkıyorum . Sonra kızı isteyin , huzurunu yerine getireceğine ve kişinin kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada ayakkabı sakladığını görmek hastalıklarının biteceğine, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, umduğunu bulamayacağına, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, zengin olmasa da, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, kazancın daha da artacağına, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır