Rüya tabiri ara

Rüyada Ayakkabı Görmek Nedir, Neye Çıkar

Ekim 22, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada ayakkabı görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine , herkes tarafından sevileceğine , girmiş olduğu ortamlarda büyük saygınlıklar kazanacağına , büyük miktarda kazanç elde edeceğinize , hem mal hem de mülk sahibi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek Nedir?

Rüyada ayakkabı kaybetmek , hayırlı ve çok güzel olaylarla karşılacağınıza , evli değilseniz yakın zaman içinde evleneceğinize , çocuk sahibi olacağınıza , evliyseniz eşinizle aranızdaki tüm sorunları çözeceğinize , huzurlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Giymek Ne anlama gelir?

Rüyada ayakkabı giymek , kazancınızın çok az olacağına , bir yakınınızdan borç alacağınıza , bu borcunuzu ödeyemeyip zora düşeceğinize , yapacağınız bazı hamlelerle beraber ekonomisinizi düzelteceğinize alamet eder.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Giymek ne demek?

Rüyada topuklu ayakkabı giymek , evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinizin kısa zaman içinde çıkacak olan dedikodulardan dolayı sorunların olacağına , hem anne hem de babanızın sağlık sorunlarının olacağına yorulur.

Rüyada Ayakkabı Almak ne anlama gelir?

Rüyada ayakkabı almak , hem tartışmalı hem de zorlu bir dönemden geçeceğinize , yaşmış olduğunuz başarısızlıklardan dolayı maddi kayıplara uğrayacağınıza işaret eder.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek ne demek?

Rüyada beyaz ayakkabı görmek , büyük olan bir gruba liderlik yapacağınıza , bir olaydan dolayı ise başınızın derde gireceğine , maddi ve manevi olarak bir zarara gireceğinize işaret eder.

Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek neye işarettir?

Rüyada siyah ayakkabı görmek , eğer gerçek yaşam da bekarsanız kısa süre içerisinde birisiyle tanışacağınıza ve hayırlı bir yola gireceğinize , yakın zaman içinde evladınızın olacağına , eşinizle sorunlarınız varsa onların son bulacağına alamet eder.

Rüyada Yeni Ayakkabı Görmek ne anlama gelir?

Rüyada yeni ayakkabı görmek , hoş bir sürpriz ile karşılaşacağınıza , hem güzel hem de eğlenceli vakit geçireceğinize , maddi ve manevi olarak boşluğa düşeceğinize , bir büyüğünüz sayesinde bu sorunlardan kurtulacağınıza yorulur.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Görmek ne demek?

Rüyada topuklu ayakkabı görmek , karanlık günlerin artık son bulmasına , işlerinizin duracağına ve sonrasında ise bolluk ve bereket içerisinde olacağınıza delalet eder.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Giymek ne demek?

Rüyada beyaz ayakkabı giymek , iş yaşantınızda büyük kazançlar elde edeceğinize , iş yaşantınızda büyük kazançlar elde edeceğinize , hem mal hem de mülk sahibi olacağınıza , etrafınızda bulunan insanlar tarafından kıskanılacağınıza , büyük bir projeye imza atacağınıza yorulur.

Rüyada Yeni Ayakkabı Giymek nedir?

Rüyada yeni ayakkabı giymek , manevi olarak büyük zararlar göreceğinize , kazancınızın artacağına , yakın akrabanızdan manevi olarak destek alacağınıza işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Aramak ne anlama gelir?

Rüyada ayakkabı aramak , sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza , iş yaşantınızda kendinizi geliştireceğinize , büyük başarılar elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Ayakkabı Denemek ne anlama gelir?

Rüyada ayakkabı denemek , kalp kırıklığı yaşacağınıza , uzun bir ilişkinizin olduğuna fakat dedikoduların ve gıybetlerin son bulmasına , etrafınızdaki insanlar tarafından kıskanılacağınıza yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

339