Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Ayakkabı Görmek

Haziran 11, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada ayakkabı görmek Rüya sahibinin ayağına dar, yırtık ve kötü görünen bir ayakkabı giydiğini görmesi rüya sahibine gelecek olan sıkıntılara, kedere, dara düşmeye, aile içinde yaşayacağı sorunlara, zorluklara işaret etmektedir.

Rüyada görülen iyi ve rahat bir ayakkabı her zaman iyiye yorumlandığı gibi devlette çok iyi bir işe girmesine, terfi almasına ve yönetici olmasına, zengin olup kazancını artmasına, alacağı yardımlara delalet etmektedir. Rüyada görülen araba mal varlık ve yaşayacağı rahatlık demektir.

Yeni bir ayakkabı aldığını ve onu çok sevdiğini görmekte rüya sahibinin güzel şeyler yaşayacağına, beklediği mutlu günlerin geleceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin gördüğü ayakkabı hayatında çok iyi yerlere ilerleyeceğine, bu yolda iyi insanlarla tanışacağına ve hep rahat içinde çalışacağına, ailesinde de huzurlu olacağının göstergesidir.

Rüyada Ayakkabısını Kaybetmek

Bir kişi rüyasında ayakkabısını kaybettiğini görürse rüya sahibinin işinde ya da ailesinde sıkıntı yaşayacağına yorumlanmıştır. Rüyada ayakkabısını kaybettiğini gören kimsenin ailesi ile arası açılır, ailesinden biri ile ayrılık yaşar ve aralarında geçimsizlik oluşur.

Görüşmediği aile üyelerinden birinin kötü bir haberini de alacağına ve bundan pişmanlık duyabileceği anlamına da gelmektedir. Bu rüya aynı zamanda kişinin işinde başarısızlıklar yaşayacağına, kıdeminin düşürüleceğine, iflas edeceğine veya kovulacağına da delalet etmektedir.

Aynı zamanda rüya sahibinin karşısına çıkan tüm fırsatları elinden kaçıracağına, maddi ve manevi olarak sıkıntılar yaşayıp, yalnız kalacağına da yorulmuştur.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Görmek

Rüyasında topuklu ayakkabı giydiğini gören kişinin hayatında olmasını istediği bir kişi olduğunu göstermektedir. Fakat bu kişinin dikkatini çekmeye çalıştığını, yaptıklarının da karşısındaki kişiyi olumsuz yönde etkilediğini, kendisinden daha da fazla uzaklaştırdığına tabir edilmiştir.

Bazı tabircilere göre de görülen topuklu ayakkabıların hepsi kadındır. Rüyasında giydiği ayakkabının topuğunun kırıldığını görmesi rüya sahibinin ahlaksız ve kötü bir karaktere sahip biriyle evleneceğine işarettir. Rüyasında topuklu ayakkabı giydiğini gören kişi bekâr ise tez vakitte evleneceğine de yorumlanmıştır.

Eğer rüyasında güzel ve sağlam topuğu olan bir ayakkabı giyildiği görülüyor ise rüya sahibinin iyi, karakterli, herkes tarafından sevilen ve saygı duyulan biri ile evleneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Ayakkabı Almak

Rüyasında kendisine yeni ayakkabılar aldığını gören kimsenin gerçek hayatta yeni bir işe başlayacağına ve çok ilerleyeceğine, var olan işinde de mertebesinin yükseleceğine, terfi alacağına, başarılar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada satın aldığı ayakkabının çok hoşuna gittiğini, parlak ve temiz olduğunu görmesi girdiği her işte başarılı olup işini büyüteceğine, başarılı insanlar ile ortak iş yapacağı anlamına gelmektedir.

Eğer satın alınan ayakkabı eskimiş, yırtık ve kırık olduğunu gören kimse ise işinde başarısızlığa uğrayarak iflas edebileceğine, dikkatli olması gerektiğine, maddi olarak sıkıntılar yaşayabileceğine işaret etmektedir. Ayakkabı satın almak bazı âlimler tarafından da ayakkabının güzelliği ve iyiliği kadar iyi olan bir hanımla evleneceğine dair yorumlanmıştır.

Rüyada Ayakkabılarını Çıkarmak

Rüyada ayakkabılarını çıkardığını gören kişi işinde çok başarılı olduğunu fakat daha fazla işinde ilerleme kaydedemeyeceğini, başarısızlıklar yaşayabileceğini, bu zorlukları aşmak içinde biraz fazla çalışması gerektiğine tabir edilmektedir.

Ayakkabıların çıkarılması rüya sahibinin işini değiştirebileceğini, yeni iş aramalarına girebileceğine veya yeni terfiler almak isteyebileceğine işaret etmektedir. Bazı âlimlere göre ise ayakkabı çıkarmanın kişinin hem işinde hem de ailesinde yaşayacağı sıkıntılara delalet ettiğini söylemişlerdir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17255