Rüya tabiri ara

Rüyada Ayak Parmağı Kopması

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ayak parmağı kopması kişinin işlerinin doğru gideceği anlamına gelmektedir. Ancak rüyasında kişi parmaklarının eğri olduğunu görüyorsa bu durum işlerinin aksi gitmesine neden olacağı anlamı da çıkarılabilmektedir. Rüyada ayak parmaklarının kopması kişi rüyasında bir parmağının öteki parmak yerinde çıktığını görüyorsa bu durumun bir namazı diğer namaz vaktinde kıldığı şeklinde yorumlanması mümkün olmaktadır. Ayrıca kişinin rüyasında ayak parmağının ısırıldığını görmesinin de rüyayı gören kişinin terbiyesiz olduğu ya da birine karşı terbiyesizlik yaptığı anlamına gelebilmektedir. Bunların dışında bir kişinin rüyasında parmaklarını çıtlattığını görmesi de akrabaları ya da bulunduğu ortamlar tarafından tanındığına da işaret edebilmektedir.

Rüyada ayak parmaklarının olmadığını görmek pek çok farklı şekilde yorumlanabilmektedir. Parmaklarınızın durumuna göre değişik anlamlar çıkarabilmeniz söz konusu olabileceğinden dolayı rüyanızın tam olarak yorumlanmasını sağlayabilmek için diğer unsurların da göz önünde bulundurulması gerekir. Rüyanızda ayak parmaklarınızdan birinin eksik olduğunu görmeniz gideceğiniz yolda karşılaşacağınız zorluklar şeklinde yorumlanabilir. Aynı şekilde gerçekleştirmek istediğiniz bir dileğinizin olması için yaşanabilecek güçlükler şeklinde yorumlanması da söz konusu olabilmektedir. Kişinin rüyasında parmak görmesi çoğunlukla oğlu olacağı şeklinde yorumlanabilmektedir. Özellikle hamile bir kadının böyle bir rüya görmesi erkek çocuk sahibi olacağı şeklinde yorumlanabilmektedir.

Rüyada ayak parmakların kesilmesi bol kazanç olarak yorumlanabildiği gibi kişinin yakın zamanda bir seyahate çıkacağı ya da sevinçli bir kutlama yapılacağına da işaret edebilmektedir. Kişinin ayak parmaklarının yandığını görmesi günah işleyeceği şeklinde yorumlanabildiği gibi, yaptığı bir işte hata yapması ve büyük zarara uğraması şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Ayak Parmağının Kırılması Bir haksızlık karşısında duracağına, yardım isteyen birisine yardım edeceğine işaret eder. Yaptığı bu yardımlardan dolayı rüya sahibinin karşısına hayırlı işler ve insanlar çıkacağına işaret eder.

Rüyada ayak görmek iyi amele, işin devamını sağlayan unsurlara servetin devamlılığına Güzel ayak işteki sebat ile elde edilecek hayırlı sonuca din ve dünya güzelliğine namazı dosdoğru ve düzenli kılmaya Günahkarın ayağını güzel görmesi tövbe etmesine Ayakta görülen kkıl borca Ayakta görülen ziyade güzellik geçimdeki rahatlığa Ayağın kesilmesi binitin ve malın zarara uğramasına Ayak parmakları ev halkının bezeklerine Ayak kemikleri geçim vasıtası olan mal ve sermayeye; Ayağın kayması kazancın gitmesine ilim ehlinin hata ve unutkanlığına Ayak genel olarak kişinin büyüğü çocuğu kullandığı vasıta icra edilen sanat yadın eden ya da edilen kimseye delalet eder.

Rüyada ayaklarının büyüdüğünü görmek kuvvet ve çalışmasının artacağına, azim ve sebata; ayaklarının küçüldüğünü görmek kuvvetinin çalışmasının ve sebatının azalacağına; ayaklarını şişmiş ama acı duymadığını görmek ömrünün ve malının çoğalmasına artmasına; ayakların şişmesi ve şiddetli acı duymak malın ve rahatın azalacağına ve yakında öleceğine; ayaklarının kınalı görmek evliliğe; ayaklarını eğri görmek çalışmasında doğru yoldan ayrılacağına işarettir.

Rüyada ayağın güzelliği iman güzelliğine, günahkar bir adamın ayağının güzelliğini görmek tövbe etmeye ayağının kırıldığını görmek mal kaybına ayaklarının kesildiğini görmek mal ve para kaybına ölen bir yakının ayaklarını güzel görmek ornm cennette olduğuna işaret eder.

Sakat ayak, kötü haber ve üzüntüye; kıllı ayak büyük bir suçtan aklanmaya; ayak kesmek bir iş için ödüllendirmeye; kız ayağı işlerde başarıya; kadın ayağı yaşam boyu zorluklara; ayak yıkamak kar yapmaya işarettir.

Ayak, kişinin büyüğü veya çocuğu veya annesi yahut bineği veyahut gemisi ya da sanat veya malı gibi kendisine yardım eden kimseye ve yardım ettiği şeylere delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4725