Rüya tabiri ara

Rüyada Ayak Kırılması

Ekim 16, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Ayak Kırılması çıkacak olan engeller ile tabir edilir. Rüyasında ayağını kırdığını gören kişi, iş hayatında başarısız olacak ve makamından indirilecektir. Rüyada ayak burkulması düşman ile de yorumlanır. Rüyada ayak burkulması ile ilgili alimlerin dini açıklamaları şu şekilde olmuştur.

Rüyada ayakların kırılması üyayı gören kişinin, önüne engeller çıkacak ve istediklerine ulaşamadan pes edecektir yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada ayak burmak, çabalayan fakat, yanlış işler için çabalayan kişi ile tabir edilir demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada ayak burkmayı, yenilgi ve başarısızlık ile yorumlamıştır. Rüyasında başkasının el bileğini burktuğunu gören kişi, yapacağı işlerde başarılı olacak ve saygı görecektir.

Rüyada ayak bileğini burmak, zor da kalmak ve başkalarına muhtaç olmak ile yorumlanır. Rüyasında ayak bileğini burktuğunu gören kişi, bir şeyi başarmak üzere iken sorunlar yaşar ve bundan dolayı hayal kırıklığına uğrar. Rüyada bilek burkmak, her şeye karşı olan ve izin vermeyen aile büyükleri ile de tabir edilir. Rüyada başka birinin ayağını burktuğunu gören kişi, başkalarına engel olacak işler yapacaktır.

Rüyada el bileği burkulması güçsüzlük ile tabir edilir. Rüyasında el bileğinin burkulduğunu gören kişi, mağlup olacaktır. Rüyada el bileği burkulması, büyük sözler eden ve sözünü yiyen kişiler ile yorumlanır. El bileğini burkmak, hafif rahatsızlıklar ile de tabir edilir.

Rüyada ayak şişmesi, hastalık ve kaza ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, kaza geçirecek ve bundan dolayı bir süre yatmak zorunda kalacaktır. Rüyada ayak şişmesi, yapılacak işlere engel olan biri ile yorumlanır ve engel ola kişiyi karşı minnet duyulması gerektiğine delalet eder. Rüyasında ayağı şiş birini gören kişi, ailesinden birine bir müddet bakıcılık yapmak ve yardım etmek zorunda kalacaktır.

Rüyada ayak görmek, düşman ile yorumlanır. Rüyasında ayak gören kişi, bulunduğu ortamdan kovulur ve çaresiz kalır. Rüyada ayak görmek, yolda kalmak ve uzun yolları yürüyerek gitmek ile de tabir edilmektedir. Rüyasında başka bir insanın ayağını gören kişi, başkalarına maddi ve manevi zararlar verecektir.

Rüyada bilek burkulması farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada ayak bileği burkulması, başarısız olmak ve yenilgi ile tabir edilir. Rüyada el bileği burkulması ise, bakıma muhtaç olunacak hastalık ve kazalar ile tabir edilir. Rüyasında bileğini burkan birini gören kişi, düşmanlarını alt edecek ve onlardan güçlü olduğunu herkese ispatlayacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3839