Rüya tabiri ara

Rüyada Ay Görmek İhya ve Diyanet Yorumu

Ocak 15, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ay görmek, çok hayırlı rüyalardan biridir bu rüyayı gören kimse için uyarı ve işaretler niteliğinde bir rüyadır. Rüyada ay çekirdeği görmek hayırlı ve adaletli bir lidere ya da yöneticiye yorulmaktadır. Ayrıca bazı alimler bu rüyayı görenin adaletli biri olduğun ve bu nedenle çevresinde sayılan ve sevilen biri haline geldiğine yorumlamaktadırlar. Ayrıca rüyayı gören kişinin adaletli bir liderle ya da yönetici ile çalışmasına da tabir edilmektedir.

Rüyada Ay Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyada ay görmek, kişinin kendisinin yanında aile bireylerinden biri ya da çocuklarından birinin bir topluluğa adaletli ve güvenilir bir lider olmasına da yorulmaktadır. Bazı dini yorumculara göre rüyada ay ışığı görmek, rüya aynı zamanda maddi açıdan güçlü birinin parasını ve malını kötü işlere kullanmaması ve hayır işleri için kullanması olarak’da tabir edilmektedir.

Rüyada Ay Tutulması Görmek

Rüyada ay tutulması görmek adaletsiz bir işe bulaşmaya ya da buna maruz kalmaya yorumlanır. Kişi çevresinde böyle bir olaya şahit olabilir. Ya da kendisi bizzat adaletsizliğe uğrar ve bundan dolayı dert keder sahibi olur. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin haksız kazançla güç ve iktidar sahibi olması hak etmediği parayı kullanması olarak ta tabir edilir.

Rüyada Ay Yıldız Görmek

Rüyada ay yıldız görmek ne anlama gelir? Bu rüya genellikle milli düşüncelere dayalı olarak görülen bir rüya olup kişinin ülkesine ve bayrağına bağlılığı olarak tabir edilmektedir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya sahibi bazı kahramanca olaylara katılarak ün yapacaktır.

Rüyada Ay Tutulması İzlemek

Rüyada ay tutulması izlemek genel olarak olayların içine girmeden seyirci kalmaya yorumlanır. Kişinin istikrarsızlık ya da vurdumduymazlık göstermesi nedeniyle çok sayıda fırsatı ve olanağı kaçırdığına da tabir edilir.

Rüyada Ay Patlaması

Rüyada ay patlaması büyük bir servet sahibi olmaya ve ömür boyu bu servet ile geçim sağlamaya yorumlanır. Ayrıca bazı ilim ve irfan sahibi kişilerin mekanına gidileceğine ve sofralarında sohbetlerine katılmaya da yorulmaktadır.

Rüyada Ay Görmek Ve Dua Etmek

Rüyada ay görmek ve dua etmek büyük ve önemli bir mevkideki kişiden önemli bir yardım alarak ona minnet duymaya yorumlanır. ” Demiştir. Bu yoruma göre bu rüya kişinin evinin içine doğacak bir aya tabir edilmekte olup evlilik ya da çocuk sahibi olunarak mutlu ve huzurlu bir ömür geçirileceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Birden Fazla Ay Görmek

Rüyada birden fazla ay görmek çoğu dini yorumda kişinin birden fazla evlilik yapmasına yorumlanmaktadır. Ayrıca bazı alimlere göre ise kişinin birden fazla işi bir arada götürerek ticaret ehli haline gelmesine tabir edilir.

Rüyada Dolunay Görmek

Rüyada dolunay görmek hayal kurulan çok sayıda hayalin gerçeğe dönüşeceğine ve kişinin kısmeti bol biri olacağına yorumlanır. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor “kişi rüyasında ay görürse hanesine ay doğar. Sevimli ve iyi niyetli bir eşe sahip olur ya da öyle bir erkek evlat dünyaya getirir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1547