Rüya tabiri ara

Rüyada Avukat Cübbesi Giymek

Aralık 24, 2018 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Avukat Cübbesi Giymek çözümleyemediğimiz sorunların varlığını ve üstlendiğimiz sorumlulukları başkasının üzerine yıkma isteğimizi simgeler. Eğer düşümüzde gördüğümüz avukat bizim için “karşı taraf’ niteliği taşıyorsa, doğal yollarla çözemediğimiz sorunların, günlük yaşamımızı etkilemekte ve canımızı sıkmakta olduğunu gösterir. Bütün bunların ötesinde, bir toplumsal “rol” olarak avukat, yasaları ve toplumsal düzeni simgeler ve düşlerimizde ona karşı hissettiklerimiz, bizim kendimizi çevreleyen dış dünyayla ilgili yargılarımız konusunda ipucu verir. Net ve ayrıntılı yorum için, avukatın rüyamızda ne gibi bir rol aldığı ve bizim ona karşı neler hissettiğimiz gibi ayrıntıların belirlenmesi gereklidir.

Rüyada Avukat Cübbesi Giydiğini Görmek ; Rüyada avukat cübbesi rüyayı gören kişinin çevresindeki dost bildikleri kişilerin onun hakkında yanlış düşüncelerini yüzlerine vurmaya ve onlara karşı bazı gerçekleri açık açık söylemeye yorumlanır.

Rüyada Avukat Olduğunu Görmek ; Rüyada avukat olmak çevrenizde yaşanılmış bir olay hakkında doğru ve yanlışı seçeceğinize ve haklı ve haksızı ayıracağınıza yorumlanır.aynı zamanda adaleti bulucu olduğu için de küskünleri barıştıracak kişi olarak da bu rüya işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2459