Rüya tabiri ara

Rüyada Av köpeği Görmek

Mayıs 6, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Av köpeği Görmek Kötü bir hasım, gözü tok bir erkek, güzel olmayan bir hizmetçi ve bilgisiz bir erkek. Rüyada köpek görmek, köpeği ne şekilde gördüğünüze göre anlamı değişen bir tabire sahiptir. Arzularına ve zevklerine düşkün bir kişiyi temsil edebileceği gibi düşman da olsa aynı zamanda şefkatli ve merhametli bir kimseyi de temsil edebilmektedir. Dişi köpek ise daha çok kötü karakterli bir kadına işaret eder. Bu tarz bir kadın başınıza bela açacaktır. Ancak genel olarak, yakın çevrenizdeki dostlarınıza ve düşmanlarınıza işaret eder. Rüyanızda köpeğe olan üstünlüğünüz veya galibiyetiniz düşmanlarınızla veya rakiplerinizle olan güç savaşının sonucunu gösterdiği gibi aynı zamanda gördüğünüz köpeğin cinsi de dost veya düşmanlarınız hatta sizin kendi karakteriniz hakkında fikirler verebilir.

Rüyanızda bir köpeğin size saldırdığını görüyorsanız bunu bir uyarı olarak algılamanız sizin için iyi olacaktır. Arkadaşınızdan, dostlarınızdan ya da akrabalarınız tarafından pek iyi olmayan ilişkiler içinde olacağınız anlamına geliyor. Eğer rüyada gördüğünüz köpek sizi ısırmamışsa gözle görülür bir temasla bir sorun yaşamayacaksınız. Sadece içten içe size kin tutacak insanlar olacaktır. Bunlar akrabalarınız olacağı gibi ilerleyen yaşantınızda şüphe duyduğunuz insanlardan uzak durmanızı öneririz. Ayrıca rüyada köpek saldırması görmek ev halkında yaşayan bireylerle de kötü anlamda sözlü tartışmalara gireceğiniz anlamına geliyor, bu yüzden dikkatli olun.

Rüyada Av köpeği Görmek Yakın zamanda rüyanızda bir köpeğin sizi ısırdığını gördüyseniz iş hayatınızdaki gelişmelere ve çalışma arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü rüyada köpek ısırması size rakip olan iş arkadaşlarınızdan alacağınız bir darbeye işaret ediyor. Ayrıca para kaybı yaşayabilirsiniz ve parasal anlamda risklere girebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken şey ise rüyada köpek ısırmasının görülmesi ileriki dönem için bir iş anlaşmasının hatalı olduğunun da habercisi. Rüyada sizi ısıran köpeğin elbiselerinizi parçaladığını görüyorsanız gene iş arkadaşlarınız tarafından kötü muameleler göreceksiniz demektir.

Rüyada çoban köpeği görmeniz hem akrabalarınızın sizden korkacağı anlamına geliyor hem de maddi anlamda gücünüzün artacağına işaret ediyor. Yani rüyada çoban köpeği görmek aile içinde prestijinizin artacağının habercisi durumunda.

Rüyada siyah köpek görmek, ileride geçireceğiniz bir rahatsızlığa işaret ediyor. Beyaz bir köpek görmeniz de tam anlamıyla iyi bir manaya gelmiyor. Rüyada beyaz köpek görmek size kötü duygular besleyen birinin olduğuna; ancak bu insanın içinde bir merhamet duygusunun da yattığına işaret ediyor. Ancak sıkı bir hayvanseverseniz bu rüyaları iyiye yormak da size kalmış. Çünkü rüyaların gerçekleşme durumu insanların his ve duygularına göre değişiklik gösteriyor.

Rüyada bir çoban köpeği sahibi olduğunuzu görürseniz hasımlarınızın sizden korktuğuna işaret eder. Bir diğer taraftan bu rüya ailenizin size saygı duyduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca çoban köpeği, maddi yönden güçleneceğiniz ve malınızdan fayda sağlayacağınıza delalettir. Yatırım yaptığınız yatırım araçları beklemediğiniz şekilde değerlenebilir veya satın almayı düşündüğünüz maldan umduğunuzdan fazla yararlanırsınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1304