Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Atlas Kumaş Görmek

Ekim 25, 2014 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada atlas ve atlastan yapılmış elbise görmek, hayra ve bekarlar için,dindar bir kadınla evlenmeye işarettir. Atlas kumaş satın almak, metres tutmaya veya bazı kadınlarla gayri meşru hayat sürmeye, atlas elbise giymek güzel bir kızla evlenmeye işarettir.

Rüyada atlas ve atlastan kumaş ve elbiseler görmek iyidir, hayırla yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin dindarlığına ve takva sahibi olduğuna işarettir. Bu rüya şerefli ve dindar bir kadınla evliliğe de işarettir, diye yorumlanır.

Rüyada atlastan bezeklere sahip olduğunu görmek, dindar, takva sahibi ve hak ehli olma­ya delâlet eder.

Yine rüyada atlastan bezeklere sahip oldu­ğunu görmek, rüya sahibinin güzel ve şerefli bir kadınla evlenmesine işâret eder.

Rüyada dürülmüş bir atlas kumaş satın al­dığını görmek, güzel hizmetçilere işâret eder.

Bekâr bir kimsenin atlas elbise giydiğini görmesi, temiz, güzel ve şerefli bir kadınla evleneceğine işârettir.

Alim ve fâkih kimselerin atlas elbise gör­meleri, dünyayı talep etmeye işâret eder.

Bir kimsenin rüyada atlas kumaş satın aldığını görmesi, eşini aldatacağına ve genç bir kadınla birlikte olacağına delalet eder. Dindar insanların atlas almaları dünyaya meyletmeleri anlamına gelir. Aynı zamanda atlas almak şerefli ve güzel bir kadınla evlenileceğinin işaretidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17228