Rüya tabiri ara

Rüyada atkı görmek, Rüyada şal görmek

Eylül 12, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada atkı görmek

Rüyada atkı görmek, bekar için evliliğe, evli için çocuğun olmasına, aile büyüklerinizin yardımını alacağınıza, duygularınızın ön planda olduğuna, korku ve endişelerinizden kurtulacağınıza, gönül gözünün açık olmasına ve bu sebeple her şeyden kolaylıkla etkilendiğinize, borçlarınızı ödeyeceğinize, sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağınıza işarettir. Arkanızdan hayır dualarını eksik etmeyen, sevgi ve şevkatini sizden esirgemeyen bir kimsenin varlığı ile de açıklanır.

Rüyada atkı görmek, korktuğunuz bir şeyle yüzleşeceğiniz anlamına gelir. Bir borçtan dolayı sıkılıyorsanız, o borcu ödeyecek imkâna ulaşacaksınız demektir. Başkalarının acılarını bile kendinize dert edecek kadar hassas ve duyarlı bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada mavi atkı görmek

Rüyada mavi atkı görmek, rüya sahibinin arzu ve isteklerinin, hayal ve dileklerinin gerçekleşmesine, dualarının kabulüne, muradına ermesine işaret eder. Genel olarak mutlu, güzel olan bir ömür sürmeye işaret eder.

Rüyada yeşil atkı görmek

Rüyada yeşil atkı görmek, sağlık ve huzurun yerinde olmasına, uzun bir ömre işaret eder.

Rüyada atkı takmak

Rüyada atkı taktığını görmek, bir işe başlayarak maddi sorumluklarınızı üstleneceksiniz. Duygularınız canlanacak.

Rüyada atkı örmek

Rüyada atkı ördüğünü görmek, çok çalışıp çabalayarak geçim sıkıntılarından kurtulmaya, dünya malı elde etmeye, şansa, bolluğa ve berekete işaret eder.

Rüyada atkı örmek

Rüyada atkı ördüğünü görmek, sevinç ve mutuluk habercisidir. Ağız tadının yerinde olmasına, huzura işaret eder.

Rüyada atkı ören birini görmek

Rüyada atkı ören birini görmek, rüya sahibinin iyi, temiz niyetinin simgesidir.

Rüyada atkı almak

Rüyada atkı aldığını görmek, sevinerek ve umutla başlanmış bir işin hüsran ve hayal kırıklıkları ile son bulmasına, uğursuzluğa işaret eder.

Rüyada şal görmek

Rüyada şal görmek, mal ve para elde etmeye, maddi güç elde etmeye, büyük rızka, zenginliğe, feraha ve huzura işaret eder.

Rüyada omzuna şal aldığını görmek

Rüyada omzuna şal aldığını gören kimse bekâr kadın kısa süre içinde evlenir. Evliliğin nasıl olacağım da şalın rengi belirler. Evliler için şal, yolla ilgili,yoldan gelecek kısmettir.

Rüyada şal almak

Rüyada şal aldığını görmek, rüya sahibi kimse eşinden yana şanslıdır ve mutlu bir yuva kurar. Aile saadetine hayırlı temiz nikaha işaret eder.

Rüyada şal örmek

Rüyada şal örmek, yakınlarınızdan destek almadan alın teri ile helal lokma yemeye, geçim sıkıntılarından kurtulmaya, kalkınmaya işaret eder.

Rüyada şal hediye almak

Rüyada şal hediye almak, sevinçli- müjdeli haber almaya, kazancını arttırmaya işaret eder.

Rüyada dantel bir şal hediye almak

Rüyada dantel bir şal hediye almak, işlerininizin karma karışık bir hale geleceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1549