Rüya tabiri ara

Rüyada At Ve Köpek Görmek

Mayıs 8, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada At Ve Köpek Görmek, Düşmana galip gelmeye, rütbe, makam ve yolculuğa işaret eder. Rüyada görülen atın ayakları, kuyruğu ve yelesi kırmızısı ise dindarlığa işaret eder ve güzel bir evi işaret eder. Rüyada at görmek ululuk, devlet ve dünyalığa, zengin bir kadın ile evlenmeye ve aynı zamanda dindar ve neşeli kadına işaret eder. Rüyada bir çok ata sahip olan bir kişi akranları ve meslektaşları içinde sivrilmeye işaret eder. Rüyasında at gören bir kişinin karısı gerçek hayatta eğer hamile ise çocuğu erkek olur. Rüyada görülen atın tüyü gür ve ise akraba ile evlat bolluğuna işaret eder ve yine düşünceye meyletmeye işaret eder.

Rüyada melez at görmek şeref ve izzete işaret eder. Asil bir evlada ve rütbeye, saltanata veya dünyalığa işaret eder. Rüyada at görmek iyi şeylere işaret eder ve aşk hayatında farklı gelişmelere, iş hayatında yükselmeye ve maddi ve manevi yönden istenilen tüm ihtiyaçların yerine gelmesine işaret eder. Aynı zamanda murattır ve murada nailiyet ile tabir edilir. Rüyada at görmek ile alakalı çok farklı yorumlar ve tabirler vardır özellikle makam, yolculuk ve rütbeye işaret eder. Yüksek mertebelere işaret eder. Ancak rüyada attan inildiğini görmek iyiye işaret etmez keder alametidir. Rüyada at ve köpek görmek bol kısmet ve berekete işaret eder. Allah yolunda cihada işaret eder. Rüyada at görmek zenginliğin, bolluğun ve bereketin işaretidir. Ayrıca hayatınızın aşkını sonunda bulacağınız ve hayatta çok mutlu olacağınız anlamına gelir.

Rüyada Köpek Görmek; Cafer-i Sadık rüyada köpek görmek ile ilgili tam dört farklı tabire işaret etmektedir.

Rüyada köpek görmek gözü tok bir erkeğe, kötü bir tanıdığa, bilgisiz bir erkeğe ve güzel olmayan hizmetçiye işaret eder. Gördüğünüz köpeği ne şekilde gördüğünüze göre anlamı ve tabiri değine bir rüya türüdür. Ayrıca zevk ve arzularına düşkün bir kimseye işaret ettiği gibi düşman bile olsa aynı zamanda merhametli ve şefkatli bir kişiye de işaret etmektedir. Eğer rüyada görmüş olduğunuz köpek dişi ise oldukça kötü huylu bir bayan işaret eder. Böyle bir bayan sizin başınıza türlü belalar açacaktır. Genel olarak yakın etrafınızdaki düşman ve dostlarınıza işaret eder. Rüyanızda görmüş olduğunuz köpeğe üstünlüğünüz yada galip gelmeniz düşmanlarınız yada size rakip olan kişiler ile girmiş olduğunuz güç savaşının sonucunu gösterir. Rüyada köpek görmek aynı zamanda da görmüş olduğunuz köpeğin türü de düşman yada dostlarınızın hatta sizin bile karakteriniz ile ilgili fikirler verebilir. Ayrıca sefa ile zevke düşkün bir kişiye işaret eder.

Hal ile hareketi hiç iyi olmayan alime ve insanın emredici nefsine işaret eder. Ve çok fazla şirret ve tamahkar bir kişiye işaret eder. Rüyada at ve köpek görmek düşmanda gelecek olan zarara, bekçiye işaret eder. Ayrıca düşmana galip gelmeye, ev halkını koruyan ve komşuları ile iyi geçinen kişiye işaret eder. Rüyada köpek görmek alçak yaratılışlı ve sadık olmaya ve aynı zamanda zalim olmayan ve himmetsiz fakir düşmana işaret eder. Rüyada köpek görmek korkak ve asıllı düşmana işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1842